Cambuur – Heerenveen 2:1 (kon.) | Utrecht – Dordrecht 6:1 (kon.) | Zwolle – GA Eagles 0:1 (kon.)
Ajax – Twente 4:2 (kon.)
PEC Zwolle
0:1 (0:1)
Go Ahead Eagles
Neděle 15.02.2015, 14:30 • IJsseldelta Stadion - Zwolle • Nizozemská Eredivisie

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se domácím alespoň vyrovnat?

81
    Poslední střídání na straně Go Ahead Eagles. Duitse nahradil Lambooij.
    Kolderova tutovka

80
    Marnix Kolder mohl okamžitě po svém příchodu skórovat, ale vylámal si zuby na připraveném Hahnovi!

79
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Glynor Plet, přichází Marnix Kolder.
    Břevno po střele Saymaka

72
    Domácí hráči mohli vyrovnat, ale přímý kop Saymaka skončil na břevnu!

70
    Máme tady hned dvojité střídání na straně Zwolle. Thomase nahradil Saymak a van der Weerffa Babalj.

66
    Začíná se čím dál víc přiostřovat, během 5 minut tady máme již třetí žlutou kartu. Za faul na Lukokiho ji obdržel Sjoerd Overgoor.

64
    A další žlutá. Tentokrát ji za zbytečný faul zezadu uviděl Ryan Thomas.

62
    První změnu v kádru udělali i Orli. Türüce na place nahradil Reimerink.

61
    Za škaredý skluz na Türüce dostal žlutou kartu domácí Bart van Hintum.
    Zbytečná reakce Nijlanda, za kterou oprávněně obdržel červenou kartu

52
    Vypadá to, že je po zápase. Stefan Nijland se dvakrát zbytečně ohnal po van der Lindenovi a okamžitě obdržel červenou kartu.

50
    Za faul uprostřed hrací plochy uviděl žlutou kartu Jesper Drost.

38
    Zbytečného faulu na půlce hřiště se dopustil hostující křídelník Denis Türüc a zaslouženě vidí první žlutou karu v tomto zápase.
    Jeffrey RIJSDIJK - 0:1

24
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Hosté se z ničeho nic dostávají do vedení! Türüc dostal míč na pravou stranu, odkud vyslal povedenou přihrávku do vápna, kde se nacházel JEFFREY RIJSDIJK, který se z voleje trefil přesně k tyči – 0:1.

8
    Domácí jsou hned v úvodu nuceni k prvnímu střídání. Ze hřiště odešel zraněný kapitán van Polen, jehož na trávníku nahradil Thomas Lam.