Vítkovice – Pardubice 2:0 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:3 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Olomouc – Litvínov 2:4 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Zlín – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 20.02.2015, 17:00 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga

59:59
    Ještě jedno vyloučení, za hru vysokou holí je vyloučen domácí Kovář. Bude se hrát ve čtyřech.

58:27
    Kucsera se dostal až k brance, ale byl faulován, Starý si odpyká dvě minuty za sekání.

56:00
    Dnešní utkání sleduje 6 326 diváků.

51:49
    Na vítkovické straně trestné lavice sedí už tři hráči, Szturc si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení, dále byli vyloučeni hostující Marcinko a domácí Kovář, kteří pykají za hrubost. Hosté hrají přesilovku 5 na 3.

51:49
    Sudí si k sobě volají kapitány obou týmů.

51:27
    Vítkovičtí se znovu špatně rozpočítali a hráli chvíli v šesti. Trest odpyká znovu Huna.
    Tomáš SVOBODA - 2:0

46:27
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    TOMÁŠ SVOBODA se před modrou dostal k puku, najel si před pravý kruh, spíše jen praštil do puku, ale pardubický gólman zareagoval pozdě – 2:0. Bez asistence.

44:11
    Dlapa končí na trestné lavici za sekání.

37:20
    Szturc prostřelil pardubického gólmana, ale gól není uznán, protože bylo avizováno šest hráčů na straně Vítkovic. Trest odpyká Huna.

34:11
    Prvním vítkovickým hráčem na trestné lavici v dnešním utkání se stává Burger, který se provinil nedovoleným bráněním.

23:27
    Opět je vyloučen hráč hostů, hákování nevybíravě použil Pivko.

15:21
    Pěkná akce v podání Olesze, ale puk nadskočil nad branku.

14:27
    Další přesilovka pro domácí, za držení protihráče bude pykat Špaček.

09:11
    Kucsera se podél mantinelu dostal do pásma, ale byl faulován, za podražení je vyloučen Marcinko.

06:02
    Vítkovice si zahrají znovu přesilovku, hákováním si pomohl Marcinko.

03:12
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Benák.
    Rostislav OLESZ - 1:0

00:18
    Tak to bylo rychlé. Po vhazování se puk dostal na modrou ke Stehlíkovi, jenž vypálil na Kristana, pardubický gólman jeho střelu vyrazil, ale nepočítal s ROSTISLAVEM OLESZEM, který poslal puk do odkryté části branky – 1:0. Asistence: Richard Stehlík, Michal Hlinka.