Letňany – Poruba 2011 4:5 (po pr.) | Zlín – K. Vary 3:1 (kon.) | PZ Kladno – Písek 2:1 (kon.)
Kladno – Č. Budějovice 3:7 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 4:7 (kon.) | Liberec – Slavia 6:5 (kon.)
Sparta – HC Plzeň 9:3 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 2:6 (kon.) | HC Litvínov – Havířov 8:4 (kon.)
Jihlava – Olomouc 2:1 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Vsetín 5:1 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 5:0 (kon.)

59:00
    Probíhá poslední minuta poslední třetiny a výsledek je již jasný.

58:05
    Několik tutovek propásli domácí. Prvně jeli dva na jednoho a Drašar trefil jen tyčku a poté i několik následujících dorážek se odráželo od všeho možného, ale ani jedna neprošla za brankovou čáru.

57:13
    Z útočné třetiny Litvínova se nedaří probojovat hostím. Jejich šance jsou již minimální.

55:43
    Ofsajd hostí.

55:32
    Leitner vypálil z levého kruhu, ale Sonnek puk chytá do lapačky.

55:04
    Na ledě zůstává ležet Reichel, ale po chvíli se zvedá a s bolestí nohy míří na střídačku.

53:58
    Domácí zkrácené oslabení ubránili a hrají opět v plném počtu.

52:32
    Začíná přesilovka pro hosty.

51:58
    David Drašar (LIM) vyloučen na dvě minuty za sekání. Hraje se tak 4 na 4.

51:37
    Ofsajd zastavuje útok domácích.

50:32
    Vyloučen za krosček na dvě minuty Daniel Kurovský (HAV).

48:44
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí navyšují vedení na čtyřbrankové. Šance hostí se zmenšují. Před bránou přihrál Vébr na MARKA LEITNERA, který zakončoval do polooskryté brány Sonneka. Asistence: Zdeněk Vébr, Oliver Najman.

47:42
    Již druhý ofsajd hostí. Nezbývá jim už mnoho času na vyrovnání.

46:17
    Domácí využívají další přesilovou hru a vedou o tři branky. Po rychlé akci vystřelil Jícha, jeho střelu dorážel JAN BEČVÁŘ, až za záda brankáře hostí. Asistence: Josef Jícha, Jan Bárdoš.

45:01
    Vyloučen Rok Macuh (HAV) na dvě minuty za hákování.

43:50
    Domácím jeden gól nestačil a ihned vedou o dva. Přihrávku na mezikruží dostal KRISTIAN REICHEL, který vstřelil a mezi betony Sonneka prosvištěl puk až do sítě jeho brány. Asistence: David Drašar, Martin Brejžek.

43:08
    Vedení se opět přiklání na stranu domácích. Z levého kruhu letěla střela, kterou tečoval JOSEF JÍCHA až do brány Havířova. Bez asistence.

42:13
    Sklíba má plné ruce a nohy práce. Hosté se drží v útočném pásmu.

40:24
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu, vhazuje se po levici Sklíby.

37:44
    Urbánek dorážel, ale přes betony Sonneka puk neprotlačil.

37:09
    Za podražení vyloučen Jaroslav Mrowiec (HAV) na dvěminuty se tak posadí na trestnou lavici.

37:00
    Reichel vystřelil od modré, ale ani dorážka Havelky nepadla za záda Sonneka.

36:02
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají využitím přesilové hry. Nahozený puk ROKA MACUHA propadl až za záda Sklíby. Bez asistence.

34:42
    Domácí hrají ve čtyřech.

34:40
    Litvínovští zachytili puk a vyhazují.

34:11
    Domácí jdou do tří vyloučen na dvě minuty za podražení Jakub Březák (LIM).

33:47
    Sklíba chytá do lapačky puk po střele z mezikruží.

32:42
    Oslabení si na dvě minuty zahrají domácí. Vyloučen byl Martin Brejžek (LIM) na dvě minuty za držení protihráče.

32:17
    Hosté i když bez námahy snižují vedení Litvínova na minimální rozdíl. Do brány srazil puk pod betonem Sklíby domácí hráč. Gól byl připsán NIKOLASOVI STRUŽÍKOVI. Bez asistence.

31:17
    Zakázané uvolnění hostí. Vhazuje se po pravici Sonneka.

30:43
    Podobná situace jako u Sklíby teď proběhla před Sonnekem. Několik střel a dorážek a nepřehledná situace končí bez gólu.

30:09
    Opět sudí přerušují kvůli domácím, tentokrát vjeli do ofsajdu.

29:55
    Domácí se dopouštějí zakázaného uvolnění.

28:40
    Několik dorážek a skrumáž před Sklíbou končí přesušením sudího. Sklíba zlikvidoval vše co mohl.

26:11
    Zakázané uvolnění hostí.

25:44
    Sklíba pokryl puk lapačkou kvůli dojíždějícím hráčům Havířova.

25:20

24:55
    Brejžek se položil do střely a z leže poslal puk mimo pásmo.

24:20
    Přesilová hra hostím vůbec nevychází Litvínov opět vyhazuje.

24:00
    Domácí vyhazují a osvobozují se.

23:20
    Josef Jícha (LIM) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

22:47
    Domácí musejí blokovat střely Havířovských, které lítají ze všech směrů.

21:23
    Zakázané uvolnění Litvínova přesouvá vhazování na levý kruh před Sklíbou.

20:34
    Přejíždí se ze strany na stranu, zajišťují to nepřesné přihrávky.

20:01

První třetina už je minulostí a po dvaceti minutách vedou o dva góly. Přetahovanou o vedení nakonec získali Litvínovští, kteří necelé dvě minuty před sirénou navýšili své vedení.

20:00

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:12
    Domácí navyšují na dvoubrankový náskok. Na pravý kruh dostal Reichel přihrávku od modré od Brzka. Reichelovu střelu Sonnek vyrazil betonem, ovšem puk se odrazil na mezikruží, kde stál DAVID DRAŠAR, ten neváhal a poslal puk mezi betony brankáře hostí. Asistence: Kristian Reichel, Dominik Brzek.

17:32
    Za hru vysokou holí se posadí na trestnou lavici na dvě minuty Nikolas Stružík (HAV). Nabízí tak domácím další přesilovou hru.

16:53

16:23
    Puk vystřelen mimo ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

15:30
    Brzek vypálil od modré, ale obránci Havířova střelu i dorážky blokují.

14:53
    Filip Kiss (HAV) strhl rozjíždějícího se Havelku k zemi a bude vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:22
    Hosté se radují z vyrovnání, ale gól nebyl uznán kvůli hře vysokou holí.

13:09
    Domácí si vedení vracejí ve svůj prospěch. Rychlá s rázná střela KRISTIANA REICHELA proletěla Sonnekovi za záda, tak rychle, že nestihl nic dělat. Asistence: Martin Brejžek.

12:20
    Peterka vystřelil z hranice levého kruhu, ale Sklíba měl připravené betony.

11:50
    Ofsajd zastavil útok domácích.

11:20
    Domácí se nyní musí bránit. Aktivita Havířova se oproti začátku třetiny zvedla.

09:41
    Domácí také využívají přesilové hry a srovnávají na 2:2. JAKUB BŘEZÁK vystřelil od modré a nešťastně postavil Havířovský hráč hokejku do střely tak, že puk propadl až za záda Sonneka. Asistence: Jan Bárdoš.

09:12
    Domácí si také zahrají přesilovou hru. Hráčské lavici hostí byl udělen dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

08:25
    Hosté otáčejí skóre na svoji stranu a vedou. Okolo brány Sklíby bylo rušno zpoza brány si vyjel MIROSLAV PACOŇ a zmátl domácího brankáře střelou pod beton. Asistence: Daniel Kurovský, Jakub Hendrych.

07:53
    Hosté využívají první přesilové hry úplně na poslední chvíli. První kdo překonal Sklíbu byl NIKOLAS STRUŽÍK. Asistence: Rok Macuh.

06:40
    Hendrych vypálil od modré, ale bránu domácích přestřelil.

06:00
    Domácí vyhazují puk za Sonneka.

05:55
    Martin Havelka (LIM) vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

05:45
    Výhoda pro hosty.

05:14
    Aktivnější jsou stále domácí a hraje se v jejich útočném pásmu.

03:12
    Sklíba vyrazil bezpečně střelu Havířovských z pravého kruhu.

02:56
    Domácí otevírají skóre. U kruhů se do střely opřel JAN BEČVÁŘ, který prostřelil všechny obránce hostí i s brankářem. Asistence: Josef Jícha.

02:56
    Hosté se zatím mimo své pásmo podívali jen jednou, a nyní se dopouštějí vyhozením puku zakázaného uvolnění.

00:59
    Do útoku se ženou ihned domácí a uzavírají Havířov v jeho obranném pásmu.

00:01

HC Litvínov: Sklíba (Havlík) – Balász, Brejžek, Najman, Šíp, Kučera, Urbánek, Brzek "C", Březák "A" – Vébr, Drašar, Jícha, Reichel, Havelka, Leitner, Bárdoš, Bečvář

AZ Havířov: Sonnek (Velička) – Srníček, Trombik, Frojda, Dudek "C", Kiss, Spálovský, Mrowiec – Pawliczek, Moravčík, Polak, Wróbel, Stružík, Peterka, Hendrych "A", Pacoň, Kurovský, Macuh, Cihlář

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Votrubec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 3. Bečvář (Jícha), 10. Březák (Bárdoš), 14. Reichel (Brejžek), 19. Drašar (Reichel, Brzek), 44. Jícha, 44. Reichel (Drašar, Brejžek), 47. Bečvář (Jícha, Bárdoš), 49. Leitner (Vébr, Najman) – 8. Stružík (Macuh), 9. Pacoň (Kurovský, Hendrych), 33. Stružík, 37. Macuh

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Votrubec