Gent – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Genk – Anderlecht 0:1 (kon.) | Mechelen – Lierse 2:1 (kon.)
KAA Gent
2:1 (1:0)
Club Bruggy KV
Neděle 22.02.2015, 14:30 • Ghelamco Arena • Belgická Jupiler Pro League

Přeji vám pohodový zbytek víkendu. (16:30:33)

Bruggy dokázaly po přestávce během pětiminutového náporu srovnat, nicméně dále u aktivní hry nezůstaly, na což doplatily v 72. minutě kdy si po centru Miličeviče a hlavičce Neta srazil míč do vlastní branky kapitán Simons. Ve zbytku zápasu už se Bruggy k žádnému náporu nedostaly a v Gentu po zásluze prohrály.

90+3

90+3
    Míč ze vzduchu chytá Sels a s rozehrávkou nepospíchá.

90+3
    Aut pro Gent, jehož fanoušci už plnými hrdly slaví, o vítězi je rozhodnuto.

90+1
    Standardka pro Gent od levé postranní čáry.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Závěr zápasu se nezadržitelně blíží, Bruggy si ale žádnou tutovku po inkasovaném gólu nevytvořily.

87
    Zblokovaná střela Selsovi mnoho problémů nenadělala.

85
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Miličevič, přichází Foket.

85
    Domácí už chystají poslední střídání.

84
    Lapoitre v hlavičkovém souboji na půlce Brugg fauloval.

82
    I kvůli střídáním byla hra v posledních minutách poměrně rozkouskovaná a Bruggy se tak k žádnému náporu nemohly dostat.