Gent – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Genk – Anderlecht 0:1 (kon.) | Mechelen – Lierse 2:1 (kon.)
YR KV Mechelen
2:1 (1:1)
Lierse SK
Neděle 22.02.2015, 20:00 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická Jupiler Pro League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:10:51)

Zápas je u konce a z bodů se radují domácí hráči. Ti byli ve druhé půli aktivnějším týmem a už v 55. minutě strhli opět vedení na svou stranu, když se hlavou prosadil Hanni. Hosté se snažili o odpověď, jenže buď naráželi na svou nepřesnost, nebo na gólmana Biebauwa. A když ani Mechelen nepřidal další gól, skončilo utkání výsledkem 2:1.

90+4

90+2
    Poslední střídání Mechelenu. Pomalým krokem odchází Glenn Claes, na závěr zápasu nastupuje Mats Rits.

90+1
    Žlutou kartu za protesty dostal hostující Wamberto.

90
    Rozhodnutí měl na kopačce Verdier, dostal přihrávku na levou stranu, po ní udělal kličku na střed, následnou střelu mu ale jeden z obránců srazil mimo branku.

89
    Hosté spěchají, času už moc nemají. Body začínají mizet v nenávratnu.

87
    Další šance domácích, na levé straně měl prostor Verdier, přízemní ránu mu ovšem gólman Bajković zvládl pokrýt.

86
    Hosté už otevírají svou obranu a Mechelen může vyrážet k rychlým brejkům. Po jednom takovém pálil z voleje Naessens a trefil spojnici tyče a břevna!

85
    Po Keitově centru zakončoval Ankomah, jenže míč mu nesedl podle představ a pro Biebauwa bylo řešení jednoduchou prací.

84
    Domácí vystřídali, Dalibora Veselinoviće nahradil Nicolas Verdier.

83
    Vše je v pořádku, Biebauw vykopává od vlastní branky.

82
    Další pauza, nyní je na vině ošetřování domácího Obradoviće.

81
    Výborný zákrok domácího brankáře, který musel čelit otevřené střele z ideální vzdálenosti, Biebauw si ale s tímto štiplavým pokusem poradil a míč vyrazil.

80
    Střela Veselinoviće skončila mimo, navíc se proti Mechelenu mával střelcův ofsajd.

78
    Poslední střídání hostujícího týmu. Dohrál Etien Velikonja, na poslední minuty nastoupil Alhassane Keita.

76
    Začala poslední čtvrthodina utkání, Lierse stále ztrácí jeden gól.

74
    Centr Veselinoviće byl hostující obranou přizvednut a to stačilo k tomu, aby se hráči Mechelenu nezvládli dostat k dorážce.

73
    Naessens se snažil zachytit míč u brankové čáry, jenže škobrtl a sám si jej odkopl do zámezí.