Guingamp – Montpellier 0:2 (kon.) | Lyon – Nantes 1:0 (kon.) | Remeš – Méty 0:0 (kon.)

Žluté karty: 2 – 5 (18:53:58)

Do druhého poločasu vstoupil Lyon výborně, protože svého soupeře zatlačit a vytvořit si velký tlak. Za to byli odměněni vedoucím gólem, když se po krásné akci prosadil v 67. minutě Fekir. I v dalším průběhu byl Olympique lepším týmem. V poslední minutě mohl vítězství definitivně potvrdit Gonalons, ale ten nedokázal zužitkovat penaltu. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.

90+3
    Gonalons penaltu neproměnil

90+3
    Ke kulatému nesmyslu se postavil Gonalons, ale branku nedává! Zmiňovaný hráč totiž usměrnil ránu po zemi jen těsně vedle.
    Fekir byl podražen v šestnáctce

90+3
    Fekir šel sám na branku, ale Lopes vyběhl z brány a podrazil ho. Jasná penalta pro Lyon!

90+2
    Iloki se vydal podél pravé strany do útoku. V šestnáctce ale neměl žádné spoluhráče a tak svým pasem balón defacto jen odevzdal.

90+1
    Moc času už nezbývá a Nantes se nemůže dostat k balónu. V této chvíli ukazuje Olympique svou sílu a má míč, jak přilepený na svých kopačkách.

90
    Nastavují se tři minuty.

88
    Ani z následného rohu ale Nantes neuspěl, protože kulatý nesmysl zamířil "překvapivě" k Lopesovi.

87
    Poté už Bedimo dokázal odcentrovat, když se propracoval k míči po chybě obránce. Jenže Lopes je jak magnet na balóny a znovu míč zachytil.

86
    Také domácí tým využívá posledního střídání. Ze hřiště jde Ferri a místo něj okus trávník Malbranque.

84
    Bedimo se vydal na útočný výlet. Ačkoliv se dostal až k rohovému praporku, jeho útok zastavil odpískaný ofsajd.

83
    Stejný hráč vzápětí rozehrával volný přímý kop ze střední vzdálenosti. Tažný pas nicméně znovu zamířil k domácímu brankaři.

82
    Po centru Veretouta byl balón tečován a nebezpečně poskakoval v šestnáctce. Lopes jej ale včasně získal pod kontrolu.

81
    Hosté se snaží vytvořit závěrečný tlak, nicméně se jim nedaří a chybují především v rozehrávce. Momentálně je Lyon na polovině Nantesu.

80
    Poslední výměnu hostů obstará Bessat, který na svou pozici v závěru zápasu pustí Ilokiho.

78
    Se žlutými se roztrhl pytel. Tentokrát se po delší době žlutí na domácí straně. Kartu dostává Dabo.