Chomutov – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:8 (kon.)
Havířov – Opava 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Písek 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 6:3 (kon.)
HC Slavia Praha
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 22.02.2015, 12:00 • Zimní stadion Eden • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:06:43)

59:35
    Kotouč v pásmu Pardubic. Slávisté vítězí!

58:30
    Slávisté na puku ve vlastním pásmu.

57:53
    Holého pokus zastavila pardubická obrana.

56:39
    Po Matýsově průniku a jeho následném pokusu zasahuje betonem Pánek.

54:59
    Do konce zápasu zbývá pět minut, nevypadá to že by Pardubičtí ještě měli šanci se zápasem něco udělat. Hra ve třetí třetině stagnuje, ani slávisté již nehýří nadměrnou aktivitou.

53:58
    Melovič to zkoušel od modré. Hodně nepřesně.

53:09
    Skrumáž těl se teď ocitla v blízkosti Jánského. Slávisté na něj evidentně dotírali, hosté si svého gólmana hlídají.

52:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice se přeci jen prosazují. Po chybě slávistů a Machačově pasu se prosazuje JURAJ RUDY. Asistence: Michal Machač, Vladimír Zahradník.

51:48
    Trejbalovi se nepodařilo rozehrát přes dotírajícího Töröka.

51:05
    Jeden ze slávistů schválně najel do postavení mimo hru. Je tedy pískán úmyslný ofsajd.

49:57
    Zeman se ocitl v blízkosti Pánka. Do kotiuč ale jen lehce ťukl.

48:55
    Nyní se slávisté dostali do útočného pásma soupeře. Ten vyhazuje na icing.

47:19
    V posledních minutách se hra orientuje do středního pásma, pokud se dostane více dopředu, většinou z toho není větší ohrožení pro oba gólmany.

46:51
    Pánek teď přikryl Trejbalovu střelu, která neměla dostatečnou razanci.

46:23
    Zakázané uvolnění hostů.

45:56
    Dubovči zkoušel vystřelit z otočky, to se mu nepovedlo. Bek Slavie byl ve správný čas na správném místě.

45:04

44:32
    Snaze pardubických Slavia úspěšně vzdoruje.

Jakub Janoušek

Branky a nahrávky: 2. Brož (Wünsch, Hnát), 11. Mach (Hnát, Steinocher), 29. Steinocher (Brož), 31. Martínek, 41. Martínek – 53. Rudy (Machač, Zahradník)

HC Slavia Praha: Pánek (Málek) -Török, Wünsch, Steinocher, Melovič, Vobořil, Zderadička, Holý, Šantrůček – Brož, Janča, Bajer, Vaniš, Mach, Koliš, Hnát, Marek, Šilhan, Klapka, Martínek.
    HC Dynamo Pardubice: Jánský (Vlk) – Dubovči, Oliva, Rudy, Sýkora, Trejbal, Javůrek, Mikula, Hrubý, Mert – Blümel, Felcman, Matýs, Zahradník, Bucek, Machač, Svatoš, Zeman, Hlaváček.

Rozhodčí: Battěk – Fára, Juskanin.