Barys – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:4 (kon.)
Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Kazaň 1:4 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:3 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 1:4 (kon.) | Minsk – Riga 1:0 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Petrohrad 5:2 (kon.) | Záhřeb – Jokerit 4:5 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 22.02.2015, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Já vám děkuji za pozornost, doufám, že se vám utkání líbilo a přeji příjemný zbytek nedělního podvečera. (17:23:41)

Statistiky utkání:
    Střely na branku – 27:22
    Zásahy brankářů – 19:25
    Vyloučení – 3:4

Máme za sebou utkání mezi Dynamem Moskva a Torpedem Nižnij Novgorod, po jehož skončení se radují hosté z vítězství 2:3. Po první třetině vedli domácí 2:0 po brankách Těreščenka a Bryjukvina, avšak od té chvíle stříleli branky jen a pouze hosté. Ještě ve druhé třetině dokázali na 2:2 vyrovnat Arťomové Alyajev a Balževskij, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Definitivní rozhodnutí přinesla 46. minuta utkání, kdy využil přesilovou hru finský útočník Jarkko Immonen ve službách Torpeda a uzavřel tedy účet dnešního utkání na konečných 2:3 pro hosty z Novgorodu. Domácí tedy nedokázali potvrdit roli favorita a minimálně dnes se nedotáhnou bodově na druhý SKA Petrohrad. Naopak Torpedo Nižnij Novgorod si upevnilo 7.pozici v Západní konferenci.

60:00

59:57
    Závěrečná akce se nezdařila, Nižnij Novgorod míří za vítězstvím..

59:32
    Málo vídaná situace, kdy se do útoku dostal hostující Novgorod a v útočném pásmu kombinoval a v tu chvíli byl v brance zastoupen domácí brankář jedním z obránců. Hostům se rozhodnout zatím nepovedlo.

59:00
    Domácí bez brankáře!

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a domácím se strašně rychle krátí čas na vyrovnání.

56:45
    Krasnolobodcev šetřil vteřinky v útočném pásmu a pak nabil na modrou Makarovovi, jehož střela skončila v ochranné síti po zásahu jednoho z domácích obránců.

55:57
    Cvetkov s Karsumsem dobrou půlminutu drželi hosty v obranném pásmu, ale ke brance jejich počínání nevedlo.

55:33
    S přibývajícím časem se bude zvyšovat i tlak Dynama. Máme se na co těšit.

55:05
    Salminen přihrál puk Immonenovi, který se jej pokoušel najít v ještě lepší pozici, ale přihrávka nenašla přesně nastavenou hůl útočníka Novgorodu před odkrytou brankou domácích.

54:32
    Domácí vrhají většinu sil do útoku a pokusí se alespoň vyrovnat. Obránce Jarasvaala vybojoval dobrou střelou vhazování v obranném pásmu Torpeda.

53:40
    Ostrou ránu obránce Makarova vykryl Lazušin ramenem.

52:57
    Wolski se Salminenem se vydali do protiútoku, ale tentokrát se jim nepovedlo ohrozit branku domácího Dynama.

52:03
    Robinson se proháčkoval středním pásmem, jeho střela ale byla zblokována.

50:50
    Lazušin je nyní ostřelován ze všech stran, hosté cítí šanci dnešní utkání rozhodnout.

50:00
    Přesně v polovině třetí třetiny se před branku dral Salminen, avšak místo střely volil přihrávku, což nebyl adekvátní řešení této příležitosti.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 8. Těreščenko (Osipov, Glazačev), 16. Bryjukvin – 31. Alyajev (Galuzin, Salminen), 39. Blaževskij (Hietanen, Galuzin), 46. Immonen (Salminen)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Budkin, Sinitsyn – Cvetkov, Karsums, Mosaljov – Glazačev, Markovin, Dugin – Boychuk, Těreščenko, Bryjukvin – Alexejev, Sopin, Majorov. Trenér: H. Vitolins
    Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Kasutin) – Pepelajev, Hietanen, Bernackij, Osipov, Blaževskij, Makarov, Alyajev – Potapov, Dvurečenskij, Savinainen – Immonen, Salminen, Wolski – Krasnolobodcev, Filatov, Galuzin – Kazionov, Demagin, Drugov. Trenér: P. Skudra

Rozhodčí: Gusev, Odins – Golyak, Dedyulya