Ottawa – Florida 4:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 3:1 (kon.) | Edmonton – Anaheim 1:2 (kon.)
Montreal – Columbus 3:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Arizona – Tampa 2:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Dallas – Detroit 6:7 (po pr.) | San Jose – Los Angeles 1:2 (kon.)
Philadelphia – Washington 3:2 (kon.) | Chicago – Boston 2:6 (kon.)

59:53
    Obrovskou šanci teď měli domácí, puk ovšem do branky nezapadl. Času už mnoho nezbývá.

59:32
    Nail Jakupov byl blízko, ale v ideální pozici minul.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině. Domácí mají puk na holi, zkouší to v šesti.

58:44
    Jordan Eberle sestřelil Lindholma.

57:51
    Domácí hráči se nemohou dostat k rozhodujícímu náporu.

57:00
    Hrají se poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:42

56:26
    Nail Jakupov minul branku v dobré střelecké pozici.

55:50
    Benoit Pouliot autorem přesilovkové střely Olejářů. Že by to byla dvakrát povedená rána, to napsal nelze.

55:41
    Edmonton je v útočném pásmu, ale nedaří se mu skórovat, ba co víc, ani vystřelit přesněji na branku.

54:42
    Nate Thompson vyloučen na dvě minuty za podražení. Šance pro domácí vyrovnat díky přesilové hře.
    Ryan GETZLAF - 1:2

52:46
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hostující tým se znovu dostává do vedení. Ryan Gerzlaf se jako poslední z Anaheimu dotkl puku, který se od brusle beka Schultze odrazil do branky. Asistence: Kyle Palmieri.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Purcell (Jakupov, Roy) – 1. Beauchemin (Silfverberg), 53. Getzlaf (Palmieri)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Schultz, Klefbom, Fayne, Marinčin, Oesterle, Ference – Eberle, Nugent-Hopkins, Purcell – Jakupov, Ray, Hamilton – Pakarinen, Pouliot, Fraser – Klinkhammer, Gordon, Hendricks
    Anaheim Ducks: Gibson (Bryzgalov) – Lovejoy, Fowler, Beauchemin, Lindholm, Manson, Stoner – Palmieri, Getzlaf, Maroon -Perry, Kesler, Smith-Pelly – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson, Bourque

Rozhodčí: Rank, Joannette – Henderson, Amell

Diváci: 16 839