K. Vary – Liberec 6:2 (kon.) | Slavia – Třinec 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 8:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 4:5 (kon.) | Vsetín – PZ Kladno 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:4 (po pr.) | Olomouc – Kladno 7:0 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:4 (kon.)
Písek – Letňany 1:6 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:2 (3:0, 3:0, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.02.2015, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu

55:16
    Dvouminutový trest pro tým z lázeňského města v západních Čechách. Na trestnou lavici putuje Milan Davídek, "tříbodový muž" dnešního duelu. Prohřešek – hákování.

46:02
    Matěj Kurfürst (KVA) je dalším vyloučeným. V zápase bohatém na tresty, si tento mladík odpyká 2 minuty za držení protihráče.

43:11
    Matyáš Kačírek (LBC) si odsedí 2 minuty za napadení, je to už v pořadí 6. vyloučení Liberce.

31:31
    Hráč libereckých Bílých Tygrů Miroslav Hylena dostává trest na 10 minut za nesportovní chování a to jen dokumentuje frustraci hostujícího celku.

26:49
    Liberec tropí chybu za chybou a hned po inkasované brance, inkasuje i menší trest Petr Wiencek za podražení. 2 minuty oslabení pro liberecké.

24:39
    Liberecký Jakub Mečíř překročil svým chováním rámec pravidel a půjde si sednout na dvě minuty za napadení.

19:48
    Za vzájemnou potyčku vyloučeni David Prachař (KVA) a Radek Šír (LIB), oba borci dostávají po menším trestu za hrubost, na počtu hráčů na ledě to ale nic nemění.

18:53
    Hitparáda faulů v podání domácího celku pokračuje a pro Vary teď může být pěkně zle, Petr Vodička (KVA) inkasuje dvě minuty za hákování a celých 58 sekund se budou domácí bránit ve třech hráčích v poli.

17:51
    Tomáš Nguyen (KVA) dostává menší trest za podražení, další přesilovka pro Liberec.

15:51
    Hosté mají šanci vrátit se do utkání v přesilové hře, vyloučen je totiž domácí Petr Vodička (KVA), dvě minuty za hákování.

12:36
    Přesilovou hru si vyzkouší i liberečtí mladíci, na trestnou lavici usedá Jiří Janata (KVA), který obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

08:53
    Další početní výhoda pro karlovarské hráče, za katr putuje Martin Starosta (LIB), jenž se provinil sekáním.

03:19
    První přesilová hra zápasu pro domácí tým, Jakub Mečíř (LIB) dostává menší trest za nedovolené bránění.

Daniel Kubelka

Jan Volf

Branky a nahrávky: 10. Svoboda (Janata, Vodička), 11. Pastyřík (Hauzr, Prachař), 15. Prošek (Janata, Trapl), 22. Trapl (Davídek), 27. Pajk (Havlík, Davídek), 29. Davídek (Havlík, Pajk) – 48. Šír (Kačírek), 52. Kačírek

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Beran) – Vodička, Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Havlík, Prachař – Chodounský, Nguyen, Trapl, Svoboda, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Prošek, Kurfürst,, Janata.
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Petruželka) – Šuráň., Klinger, Kunst, Mečíř, Velechovský, Starosta – Šír, Sviták, Rubeš, Čermák, Wiencek, Solenský, Černý, Jursa, Kačírek, Chlum, Hylena.

Rozhodčí: Zubzanda – Schopf, Belko