Tampa – Dallas 5:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Colorado 0:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.) | Arizona – Montreal 0:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:6 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 0:1 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
Los Angeles Kings
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
Neděle 08.03.2015, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (06:54:26)

Československá stopa v utkání:
    Andrej Sekera (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:14
    Marián Gáborík (LAK) 0+0, 6 střel, čas na ledě 17:54

1. Marc-Andre Fleury (PIT) 31 zák., 0 gólů, 100%
    2. jméno příjmení (LAK) 18 zák., 1 gól, 94,4%
    3. Patric Hornqvist (PIT) 1+0

Je dobojováno! V tomto duelu padla jen jedna branka, a to, jak jistě víte, tak v prodloužení. Nedá se říci, že by dnes Pittsburgh byl lepším mužstvem, ale spíše šťastnějším. Domácím Angeles nebyla uznána branka a nakonec na to, bohužel, doplatili.

Střely po konci utkání: 31 – 18.

HÖRNQVIST - 0:1

61:44
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Autorem jediné a rozhodující branky utkání je PATRIC HÖRNQVIST, který využil obrovské chyby v obraně Angeles. Přímo před brankářem Quickem získal puk a střelou k tyči rozhodl dnešní, nervy drásající utkání. Bez asistence.

61:34
    Hosté v útočném pásmu.

61:14
    Myslím, že dnešní utkání rozhodnou až samostatné nájezdy...

60:45
    Crosby se dostával do šance, ale nebyl schopen zakončit.

60:01

Střely po třetí třetině: 31 – 16.

Ani po šedesáti minutách není rozhodnuto! Toto vyrovnané utkání, tak dospělo do prosloužení a v něm uvidíme, jestli se alespoň jednomu mužstvu povede něco vymyslet, nebo utkání dojde až k nájezdům. Nejdůležitějšími postavami na ledě jsou po celé utkání oba brankáři.