Wolfsburg – Freiburg 3:0 (kon.) | Mönchengladbach – Hannover 2:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
3:0 (1:0)
SC Freiburg
Neděle 15.03.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

Utkání je u konce. Domácí Wolfsburg si připsal zasloužené 3 body po výhře s Freiburgem, který dnes ale dlouho držel se soupeřem krok. O branky ve druhém poločase se postarali Rodríguez a Arnold. Ode mě je to vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (17:27:22)

90

90
    Schahin fauloval Kloseho, domácí rozehrávají u vlastního vápna.

89
    Mehmedi ale zahrál rohový kop mizerně a připravil svůj tým o míč.

88
    Ke střele z dálky se dostal Schahin, Benaglio vytáhl míč na rohový kop.

87
    De Bruyne se dostal do podobné situace jako před pár minutami, tentokrát se pokusil o přímou střelu, která ale nebyla přesná.

86
    Domácí se dopustili faulu na vlastní polovině, hosté už jsou ale s výsledkem smířeni.
    Maximilian ARNOLD - 3:0

84
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Na parádní dlouhý pas si naběhl De Bruyne, který ještě vylepšil pozici pro MAXIMILIANA ARNOLDA, jenž už měl jednoduchou situaci – 3:0!

83
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Caligiuri, přichází André Schürrle.
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Dani Schahin.

82
    Domácí se po druhé brance evidentně uklidnili a s přehledem kombinují u poloviny hřiště.

80
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Maximilian Arnold.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Vieirinha, přichází Nicklas Bendtner.
    Ricardo RODRÍGUEZ - 2:0

79
    Penaltu bezpečné proměnil RICARDO RODRÍGUEZ, který zvýšil náskok svého týmu!
    Bürkiho penaltový faul.

77
    De Bruyne se dostal do vápna, k zemi ho poslal Bürki, který domácího záložníka fauloval a bude se kopat penalta!