Spartak – Dynamo 1:0 (kon.) | Torpedo Moskva – Zenit 1:1 (kon.) | Kazaň – Groznyj 2:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:1 (2:0)
FK Achmat Groznyj
Neděle 15.03.2015, 16:30 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:22:28)

Rubin dokázal uhájit těsný náskok a raduje se ze tří bodů. Po prvním poločase asi těžko někdo tipoval, že se Těrek tak razantně vrátí do hry. Hosté šli navíc do deseti, když byl v 76. minutě vyloučen Kudrjašov, i přesto Rubin po gólu Komorowskiho usiloval o vyrovnání, což se mu ale nakonec nepodařilo.

90+3

Zákroky brankáře Těreku Godzjura – 2.

Zákroky brankáře Rubinu Ryžikova – 6.

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrej Semjonov (FK Těrek Groznyj).

90+3
    Žlutou kartu dostává Marko Livaja (FC Rubin Kazaň).
    Emoce v samém závěru zápasu

90+3
    Ale pozor, planou emoce u rohového praporku na polovině Rubinu, kde se "chytli" domácí Livaja a hostující Semjonov.

90+2
    Míč na polovině Těreku, nejlepší zpráva pro domácí příznivce.

90+1
    Tři minuty se nastavují nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, oslabený Těrek i v deseti tlačí favorizovaný Rubin, povede se hostům vyrovnat?

89
    Tlak Těreku vrcholí, domácí se urputně brání!

87
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Igor Lebeděnko, přichází Ismaïl Aissati.

85
    Posledních pět minut do konce řádné hrací doby, Rubin ztrácí míč a hosté mohou zaútočit.

84
    Domácí musí přidat, hosté se dostali "na dostřel".
    Marcin KOMOROWSKI - 2:1

83
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Hosté i o deseti snižují! Obrana Rubinu nepohlídala rohový kop a nechala odhlavičkovat MARCINA KOMOROWSKIHO, který poslal míč přesně k tyči, Ryžikov se po něm marně natahoval.

81
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Adílson, přichází Dantas Rodolfo.