Anderlecht – Gent 1:2 (kon.) | Standard – Genk 1:0 (kon.) | Charleroi – Mouscron 2:0 (kon.)
Waregem – Oostende 1:4 (kon.) | Lierse – Kortrijk 0:0 (kon.) | Westerlo – Club Bruggy 1:3 (kon.)
Waasland-Beveren – Lokeren 0:0 (kon.) | Cercle Bruggy – Mechelen 2:3 (kon.)
SV Zulte-Waregem
1:4 (0:2)
KV Oostende
Neděle 15.03.2015, 14:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní utkání je u konce! SV Zulte-Waregem na svém hřišti prohrálo s KV Oostende vysoko 1:4!

Hostující Oostende vstoupilo do tohoto utkání s velmi defenzivní taktikou, nicméně ta se jim vyplatila. Už ve 32. minutě se KV dostalo do vedení! Z rychlého protiútoku se prosadil John Ruiz, na branku mu nahrával Fernando Canesin. O pár minut později se mohli hosté radovat i podruhé, když se opět z rychlého protiútoku prosadil John Ruiz. Opět mu nahrával Canesin!

Ve druhém poločase dokázali domácí snížit zásluhou Jonathana Bentekeho. O pár minut později se ale prosadil Franck Berrier a uklidnil hostující celek. V nastavení se ještě trefil John Ruiz, který nastřílel hattrick!

Z mé strany je to vše a u dalšího (nejen) fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (16:27:27)

90+4
    John RUIZ - 1:4

90+3
    Oostende právě vstřelilo branku!
    A hosté se ještě jednou prosazují! Ruytinx dostal míč na pravou stranu, počkal si a našel na hranici vápna naběhnutého JOHNA RUIZE, který se dokázal přesně trefit k tyči a zaznamenává hattrick!

90+2
    Rozehrávky se ujal Trajkovski, jeho centr se snášel na zadní tyč. Pro míč si ale vyběhl Ovono a lapil jej.

90+1
    Jonckheere zajel pod nohy Skúlasona a domácí mají ještě šanci na snížení stavu.

90
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Opět vidíme stále stejný obrázek. Waregem se pokouší dostat na dostřel branky Ovona. Oostende ale výborně brání.

88
    Ovono už je zpět na nohách a hra může pokračovat.

86
    Do vápna poslal centr Kaya, pro ten si běžel Ovono, toho ale fauloval Skúlason a hostující gólman si na zemi chvilku poleží.

85
    Kaya ale volný přímý kop nerozehrál příliš ideálně a hostující obrana dokázala centr odvrátit.

84
    Musona poslal k mezi domácího Kayu a domácí mají k dispozici volný přímý kop.

83
    Waregem zahrával rohový kop, ten rozehrál Jorgensen na Mendyho, který přiťuknul míč na Troisiho. Jeho rána byla ale zablokována.

82
    Domácí se tlačí do vápna, nicméně hosté brání velmi pozorně a míří za vítězstvím.

81
    Oostende opět zahrozilo z rychlého protiútoku. Ruytinx prostrčil míč na Ruize, který poslal přízemní střelu. Bossut ale zasáhl velmi jistě.

80
    Verboom poslal do vápna nadýchaný centr na Mendyho, ten se dostal k hlavičce, nicméně Ovono zasáhl jistě.

78
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Ruytinx, přichází Canesin.

77
    Brillant si rohový kop i sám rozehrál. Jeho centr mířil na přední tyč, tam jej ale razantně odkopl Jali.

76
    Brillant dokázal vystřlit z pravé strany, jeho ránu ale obětavě zablokoval Canesin. Waregem bude zahrávat rohový kop.