Almería – Villarreal 0:0 (kon.) | Malaga – Cordoba 2:0 (kon.) | Sevilla – Elche 3:0 (kon.)
Real Madrid – Levante 2:0 (kon.)
Malaga CF
2:0 (0:0)
Cordoba CF
Neděle 15.03.2015, 17:00 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španělská LaLiga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:53:54)

Je dobojováno! Málaga se dostala ve druhém poločase brzy do vedení a kromě šance Bebého pak hosty už k ničemu nepustila. V 84. minutě ještě pojistil výhru domácích střídající Amrabat.

90+2

90+2
    V poslední minutě nastavení ještě domácí zahrávali roh, ale z rozehrávky nakrátko už nevyplynulo žádné nebezpečí.

90
    Rozhodčí nastavuje pouhé dvě minuty. Zápas už se jen dohrává.

88
    Na Estadio La Rosaleda už se slaví. Málaga kontroluje závěr zápasu a drží míč na útočné polovině.

86
    Žlutou kartu dostává Bébé (Córdoba CF).

86
    Domácí mohli zvýšit už na 3:0, ale Luis Alberto trefil na konci rychlého protiútoku jen boční síť Saizarovy brány.
    Nordin AMRABAT - 2:0

84
    Málaga právě vstřelila branku!
    Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto! NORDIN AMRABAT si naběhl z levé strany na hranici vápna a přízemní střelou na bližší tyč překonává Saizara.

83
    Žlutou kartu dostává Florin Andone (Córdoba CF).

82
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází García Sánchez Samuel, přichází Recio.

81
    Horta se opřel do míče z více než dvaceti metrů a jeho tvrdá rána končí na břevně hostující brány!

79
    Hosté na útočné polovině dlouho nevydrželi a odkopávat bude brankář Kameni.

78
    Centrovaný míč byl hlavou prodloužen na nabíhajícího Amrabata, který stál podle rozhodčích v ofsajdu. Opakovaný záběr prokázal, že se o ofsajd v žádném případě nejednalo.