Kometa Brno – Třinec 5:4 (po pr.) | Hr. Králové – Pardubice 1:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 6:5 (2:1 po s.n.)
Zlín – Vítkovice 2:1 (po pr.)
po s.n. (2:1)
Piráti Chomutov
6:5 (0:1, 3:4, 2:0 - 0:0)
HC Plzeň 1929
Středa 18.03.2015, 17:30 • SD ARÉNA, Chomutov • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.
    Rozhodující branku celého střetnutí střílí JAN SVOBODA.

59:53
    Na pirátské straně je vyloučen Jakub Lauko a na straně Plzně David Kvasnička. Oba inkasují dvě minuty za hrubost.

59:16
    Trestné střílení zůstalo nevyužito, neboť plzeňský hráč vůbec netrefil branku, ve které stál Pavlát.

59:16
    Po vypíchnutí puku na modré čáře se dostal do úniku Martin Červenka, který byl hákován Jírovcem je nařízenou trestné střílení.

57:42
    Ondřej Váňa (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Piráti tak hrají další početní výhodu.

48:53
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po vyhraném buly využívají dvojnásobnou přesilovku. ONDŘEJ BUCHTELA dostal nahrávku od Jana Svobody a svou střelou vyrovnává! Asistence: Jan Svoboda.

48:46
    Červenka nyní vytáhl jistý gól!

48:30
    Chomutov si zahraje přesilovku pět na tři. Dvě minuty za zdržování hry dostává Petr Eret.

47:21
    Ondřej Váňa (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

45:26
    Domácí využívají nabídnutou početní výhodu. JAN SVOBODA si nabruslil do mezikruží a tvrdou střelou nedal Červenkovi šanci. Pro chomutovského forvard se jedná o třetí branku v utkání. Asistence: Jakub Lauko.

44:41
    Máme tu třetí trest pro hráčskou lavici, tentokrát se šesti muži provinila Plzeň. Trest odpyká Filip Přikryl.

34:57
    Domácí ujeli 2 na 1. JAKUB LAUKO zavezl kotouč do pásma a střelou z pravého kruhu trefil přesně spodní plastron Červenkovy branky. Asistence: Adam Studený.

31:04
    Dvě minuty nyní inkasuje Petr Eret (PLZ), jenž se provinil hákováním.

29:35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Čada vystřelil pokus od modré a puk stihl ještě tečovat JOSEF ROUBAL, takže se hosté dostávají do tříbrankového náskoku. Nutno podotknou, že s tímto nemohl brankář Pavlát nic dělat. Asistence : František Čada.

27:28
    Po polovině trest je přesilovka využita. Eret nahrával před branku, kde se ke kotouči dostal MARTIN LANG, jenž ho opět se štěstím dostal za záda pirátského brankáře. Asistence: Petr Eret.

26:29
    Podruhé v zápase je potrestána hráčská lavice Pirátů za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Trest odpyká Eric Mežnar.

25:12
    Domácí ihned po vhazování vyrovnávají. Svoji druhou trefu v utkání si připisuje JAN SVOBODA. Asistence: Tomáš Koblížek.

25:02
    Pokus od mantinelu od FILIPA PŘIKRYL propadl Pavlátovi nešťastně mezi betony. Asistence: Martin Straka.

22:52
    Jen co se vyloučený Bukač vrátil na led, tak se opět pohnulo skóre. Puk za Pavlátova záda dostal po nahrávce od Váni JOSEF ROUBAL. Asistence: Ondřej Váňa.

22:25
    JAN SVOBODA využil signalizovaného ofsajdu a dostal se do rychlého úniku, v němž vyškolil oba beky i brankáře Červenku. Následně zasunul černou gumu do odkryté klece.

20:48
    Daniel Bukač (CHM) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem. Plzeň tak dostává výhodu přesilovky.

18:28
    Buchtela zle ztratil kotouč ve vlastní třetině, čehož využil hostující útočník, avšak brankář Pavlát byl připraven.

16:57
    Piráti dostávají možnost rychlé odpovědi. Za katr je poslán Martin Červenka (PLZ), jenž inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení.

16:21
    Následné buly dokázala Plzeň zužitkovat. Kapitán Roubal vyhrál kotouč na DAVIDA KVASNIČKU, který střelou od modré čáry prostřelil domácího gólmana. Asistence: Josef Roubal.

15:12
    Přikryl byl v útočném průniku faulována Jakub Baier (CHM) inkasuje dvouminutový trest za podražení.

07:16
    Poměr si na ledě se nám srovná. Dvouminutový trest za hákování dostává Josef Roubal.

06:01
    Máme tu první vyloučení. Dvě minuty dostává pirátská střídačka, neboť v jednu chvíli bylo na ledě šest hráčů. Trest odpyká Jakub Lauko.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 23. J.Svoboda, 26. J.Svoboda (Koblížek), 35. Lauko (Studený), 46. J.Svoboda (Lauko), 49. Buchtela (J.Svoboda), rozh. náj. J.Svoboda – 17. Kvasnička (Roubal), 23. Roubal (Váňa), 26. Přikryl (Straka), 28. Lang (Eret), 30. Roubal (Čada)