New Jersey – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Florida – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.) | Winnipeg – San Jose 5:2 (kon.)
Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
Montreal Canadiens
Středa 18.03.2015, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je ode mě pro tento zápas vše. Přeji co nejlepší start do nového dne a u dalších onlajn přenosů brzy na shledanou. (03:16:38)

Jaromír Jágr (FLA) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:14

Je dobojováno. O vítězství Montrealu Canadiens rozhodla druhá třetina, která byla jedinou části hry, ve které padaly branky. O tu rozhodující se v čase 35:26 postaral obránce P.K. Subban.

60:00

59:52
    Montreal takticky dohrává utkání.

59:46
    Tlak domácí přerušuje až vyloučení. Jaromíra Jágra, který dnes usedne na trestnou lavici podruhé. Tentokrát si odpyká dvouminutový trest za podražení.

59:28
    Domácí drží Montreal v jejich obranném pásmu.

59:01
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:57
    Florida získává kotouč a Ellise opouští branku.

58:43
    Montreal kontroluje puk v útočném pásmu a šetří čas.

58:20
    Hra se odvíjí ve středním pásmu, kde týmy bojují o kotouč.

57:34
    Síly na ledě se srovnají! Nedovoleným bráněním se provinil Alex Galchenyuk, který si odpyká také dvouminutový trest.

57:24
    Florida hned z kraje oslabení vyhazuje puk.

57:09
    Komplikace pro Floridu, neboť na trestnou lavici odjíždí domácí hráč. Vyloučen je Brian Campbell, který si odpyká dvouminutový trest.

56:35
    Do konce zápasu zbývají necelé čtyři minuty a Montreal stále vede o jedinou branku, což slibuje jistě dramatický závěr.

55:38
    Po návratu Smith-Pellyho se do dobré šance dostali ještě domácí, ale střela Dmitrij Kulikovo postrádala tu správnou razanci.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 25. Barkov (Huberdeau), 34. Pirri (Boyes, Bjugstad) – 26. Jemelin (Prust, Weise), 29. De La Rose (Prust), 36. Subban (Rose, Eller)

Florida Panthers: Ellis (Brittain) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Kampfer – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, Boyes – Pirri, Trocheck, Hayes – Mackenzie, Bolland, Upshall
    Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Markov, Subban, Gilbert, Petry, Emelin, Gončar – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Plekanec, Parenteau – Eller, De La Rose, Smith-Pelly – Prust, Malhotra, Weise

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Driscoll, Brisebois

Diváci: 18,245