New Jersey – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Florida – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.) | Winnipeg – San Jose 5:2 (kon.)
Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)
Nashville Predators
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Minnesota Wild
Středa 18.03.2015, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (03:41:55)

Československá stopa:
    Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

1. Matt Dumba (MNS) 1+0
    2. Roman Josi (NSH) 2+0
    3. Charlie Coyle (MNS) 2+0

Minnesota po pouhých 22 sekundách prodloužení rozhodla o svém vítězství na ledě Nashvillu a připisuje si svou osmou venkovní výhru v řadě! Rozhodující branku vstřelil v prodloužení po přihrávce od Pariseho Matt Dumba.

Matt DUMBA - 2:3

60:22
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak to bylo rychlé! Suter vybojoval puk v obranném pásmu a vyslal své spoluhráče do přečíslení 3 na 2. MATT DUMBA přihrál do útočného pásma Parisemu, který mu přihrávkou pod sebe vrátil kotouč a Dumba pohotovou střelou z vrcholu pravého kruhu překonává Rinneho. Asistence: Zach Parise, Ryan Suter.

60:01

Základní hrací doba o vítězi zápasu nerozhodla, takže uvidíme pětiminutové prodloužení! Pokud se nerozhodne ani v něm, přijdou na řadu samostatné nájezdy. Oba týmy už mají jistý zisk jednoho bodu. Který z nich nakonec z utkání odejde jako vítěz a připíše si body dva?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Minnesota vyvezla kotouč do útočného pásma a domácí vyhazují na zakázané uvolnění. Šestnáct sekund před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Rinneho brankou.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny. Do útoku se ženou Predátoři.

58:07
    Parise zkusil překvapit Rinneho a natlačit puk do branky, ale gólman Predátorů si pohlídal prostor u své levé tyče.

57:20
    Domácí drží puk za svou brankou a oba týmy střídají. Utkání zatím spěje do prodloužení.

56:10
    Niederreiter si to z pravé strany namířil před branku, stahovačkou vylepšil svou střeleckou pozici a nebezpečně vypálil.

55:11
    Minnesota je při chuti a její herní převaha neustává ani po vyrovnávací brance.

53:43
    Spurgeon objel Rinneho branku a snažil se rychle zasunout kotouč za pravou tyč, ale finský gólman se včas přemístil.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 34. Josi (Forsberg), 35. Josi (Stalberg, Cullen) – 20. Coyle (Leopold, Vanek), 54. Coyle (Stewart, Niederreiter), 61. Dumba (Parise, Suter)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber – Jones, Franson – Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Santorelli – Cullen, Järnkrok, Stalberg – Burque, Gaustad, Beck
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon – Leopold, Folin – Brodin, Dumba – Niederreiter, Koivu, Stewart – Parise, Granlund, Pominville – Vanek, Coyle, Fontaine – Bergenheim, Brodziak, Haula

Rozhodčí: Mike Leggo, Dave Jackson – Mike Cvik, Greg Devorski