Kometa Brno – Třinec 5:4 (po pr.) | Hr. Králové – Pardubice 1:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 6:5 (2:1 po s.n.)
Zlín – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Berani Zlín
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Středa 18.03.2015, 17:45 • PSG Aréna, Zlín • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

60:14
    Hosté jdou hned z kraje prodloužení do tří, za podražení je vyloučen Baláž (VIT).

55:46
    Nešťastná srážka Sedláka a hostujícího hráče ve střední třetině končí vyloučením. Za faul kolenem je vyloučen Marek (ZLN), který ale u incidentu vůbec nebyl.

41:30
    Janošek byl při své jízdě útočnou třetinou jasně podražen, za to si jde sednout Stareček (VIT).

30:54
    Po další nebezpečné střele hostů se strhla bitka, ze které sudí rozdal tresty následující: Gřesík (VIT) menší trest hrubost, taktéž 2 minuty hrubost Dobiáš (ZLN).

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 11. Václavek (Pröschl), 61. Jenáček (Chytil) – 59. Baláž (Gřesík, Stareček)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Gába, Dřímal, Janošek, Hamrlík, Kowalczyk, Klauda, Omelka, Jenáček (C), Marek – Kočica, Sedlák, Hefka, Blažek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Dvořáček, Chytil, Václavek.
    HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Juránek) – Kaláb, Malík, Bílý, Ficek, Kučera, Stareček, Šulák – Richtár, Fridrich, Žemba, Konečný, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřešík, Sojka, Toman.

Rozhodčí: Obadal – Šiška, Goňa