Zürich – Limhamn/Malmö 4:1 (kon.) | Salzburg – Okanagan 3:1 (kon.) | Třinec – Junosť Minsk 5:4 (kon.)
Sparta – Eisbären 7:1 (kon.) | Zürich – Salzburg 7:4 (kon.) | Třinec – Sparta 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:4 (3:0, 1:4, 1:0)
Junosť Minsk
Sobota 11.04.2015, 12:00 • Tipsport arena, Praha • Memoriál Jana Marka

53:05
    Třinec bude znovu hrát přesilovou hru, neboť German Rabcevič (JMI) vystřelil puk mimo kluziště a jde si odsedět dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 4-5.

49:01
    Další příležitost dostanou Třinečtí v přesilové hře. German Rabcevič (JMI) totiž dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-4.

42:43
    To se Sergeji Pekarskému (JMI) příliš nepovedlo. U své levé tyče totiž podrazil Lukáše Kaukiče, jenž se jenž se dlouho sbíral z ledu. Třinec tak bude hrát přesilovou hru.

Na vyloučení: 4-3.

32:46
    Minsk bude mít další čanci na snížení stavu. Filip Rufer jde ven na dvě minuty, bohužel tentokrát si nejsem přesně jist, za jaký druh faulu usedá na lavici.

Na vyloučení: 4-2.

20:36
    Radim Bárci (TRI) dostává dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště. Minsk bude mít dobrou šanci na srovnání, bude hrát přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 3-2.

18:41
    Jan Kalus (TRI) je druhým vyloučeným hráčem Ocelářů v dnešním zápase, dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 2-2.

15:25
    A vedení Ocelářů se může ještě navýšit, neboť Timur Gavrilovič míří na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 1-2.

10:51
    Vyloučení i na běloruské straně. Artem Novosilny (JMI) dostává dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 1-1.

08:01
    Lukáš Kaukič (TRI) už míří na trestnou lavici po tom, co byl příliš aktivní vsouboji o puk a dopustil se nedovoleného bránění.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Kalus, 15. Molin (Rufer), 17. Kaukič (Molin), 30. Najsar, 54. Imrich (Hrehorčák) – 21. Severin, 32. Severin, 37. Charinovski (Adaškevič), 38. Charinovski (Petrovski)

HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Loubal) – Hrachovský, Imrich, Valíček, Radzienciak, Adámek, Rufer, Krzak, Marguš – Bárci, Kaukič, Plitko, Mach, Hrehorčák, Kalus, Hladoník, Kvasica, Papaj, Przybyly, Najsar, Molin. Trenér: René Mucha
    Junosť Minsk: Pekarski (Šlykovič) – Kaminski, Petrovski, Gavrilovič, Sviedevski, Rabcevič, Bobrov, Šturma, Antoni, Klimovič – Charinosvki, Adaškevič, Podosetnikov, Kuragin, Severin, Lis, Žylianin, Novosilny, Magerov, Černucho, Tatur, Mokievec, Demiaškevič, Lukutin. Trenér: Vadim Kaminski