USA – Finsko 5:1 (kon.) | Kanada – Lotyšsko 6:1 (kon.) | Rusko – Norsko 6:2 (kon.)
Česko – Švédsko 5:6 (1:2 po s.n.)
Anaheim Ducks
6:1 (2:0, 2:0, 2:1) Stav série: 1:0
Calgary Flames
Pátek 01.05.2015, 04:15 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:50:07)

Calgary Flames: 8

Je dobojováno! Anaheim vítězí v prvním zápase této série nad Calgary jasně 6:1, když jedinou branku vstřelili hosté až za rozhodnutého stavu 6:0 pro domácí tým. Ducks byli dnes jasně lepší, svého soupeře dokázali přehrát a hlavně dokázali dokonale rozebrat obranu Flames, která to dnes svým dvěma gólmanům rozhodně nezjednodušila.

60:00

59:25
    Hosté v útočném pásmu, zablokovaná střela Wotherspoona od modré.
    Anaheim dnes svého soupeře doslova zničil

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu.

58:08
    Divákům se nelíbí, že v závěru již hokejisté Anaheimu nehrají na 100% a pískají. Ovšem za tohoto stavu se již nelze divit.

57:33
    Schlemko nepustil soupeře z rohu vlastní třetiny, hostům se poté podařilo dostat puk ze třetiny.

55:52
    Andersen vyráží nahozený puk a domácí rozehrávají.
    Puk v brance Flames, ale gól neplatí!

55:14
    Domácí již zvedali ruce nad hlavu na oslavu gólu, puk se sice dostal do branky, ale to díky tomu, že Silfverberg byl natlačen na Ramö, který tak nemohl zareagovat, sudí okamžitě rozpažil, branka neplatí.

55:09

55:01
    Posledních deset vteřin přesilové hry Anaheimu, vhazování po pravici Ramö.

54:10
    Perry zaútočil na hattrick, tentokrát však neošálil Ramö, který jeho pokus vyráží.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 11. Beleskey (Palmieri, Lindholm), 14. Maroon (Getzlaf, Perry), 23. Perry (Despres, Getzlaf), 31. Etem (Beauchemin, Lindholm), 41. Perry (Getzlaf, Fowler), 43. Getzlaf (Vatanen, Perry) – 50. Bennett (Engelland)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Despres, Stoner, Vatanen – Maroon, Getlaf, Perry – Beleskey, Kesler, Silfverberg – Cogliano, Rakell, Palmieri – Etem, Thompson, Jackman
    Calgary Flames: Hiller (23. Ramö) – Russell, Wideman, Brodie, Engelland, Wotherspoon, Schlemko – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bennett, Backlund, Colborne – Ferland, Stajan, Jones – Bollig, Jooris, Shore

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Cherrey, Heyer

Diváci: 17 174