Rusko – USA 2:4 (kon.) | Lotyšsko – Švédsko 1:8 (kon.) | Norsko – Finsko 0:5 (kon.)
Kanada – Česko 6:3 (kon.)
Anaheim Ducks
3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Stav série: 2:0
Calgary Flames
Pondělí 04.05.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL

Děkuji za pozornost. (07:04:30)

Sledujete kromě MS i NHL? Staňte se fanoušky NHL.cz a o nic zajímavého a podstatného nepřijdete (y)

Posted by Hokej on Saturday, May 2, 2015

Československá stopa v utkání:
    Jiří Hudler (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:17

1. Frederick Andersen (ANA) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Ryan Kesler (ANA) 0+1
    3. Karri Rämö (CGY) 31 zák., 2 góly, 93,9%
    Domácí vyhrávají 3:0, sérii vedou poměrem 2:0 na zápasy. Třetí klání se odehraje na ledě Calgary. Důležitou postavou zápasu byl hostující brankář Rämö, který kryl 30 střel.

60:00

59:45
    Flames vyhazují, ale nic moc tím nezískají.

59:30
    Ducks jsou v útočném pásmu.

59:16
    Vyloučeni Michael Backlund na dvě minuty za hrubost. Domácí hrají přesilovou hru.

59:10
    Poslední minuta hry probíhá, Honda Center slaví druhou výhru domácího týmu.

58:38
    Josh Jooris a jeho střela končí na výstroji domácího brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
    Nate THOMPSON - 3:0

57:44
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je to jasné, domácí vyhrají. Gól do prázdné branky ze středního pásma přidává NATE THOMPSON. Hosté s největší pravděpodobností budou prohrávat 0:2 v sérii. Asistence: Corey Perry, Ryan Gerzlaf.

57:32
    Buly v útočném pásmu hostů, kteří mají puk pod kontrolou, ale nemohou ze rozestavět v útočném pásmu. Čas se rychle krátí..

56:48
    Hosté to zkouší v šesti, hrají bez brankáře. Není na co čekat.

56:24
    Komerční přestávka. S hosty to nevypadá vůbec dobře. Prohrávají o dvě branky, tři a půl minuty do konce základní hrací doby. Že by si vytvářeli nějaké vyloženě gólové šance, to se napsat taky nedá. No, nezávidím pozici trenéru Calgary. Znám i jednoduší náplň práce než nyní čeká lodivoda hostů.

55:14
    Johnny Gaureau nedokázal překonat domácího brankáře, který si připsal důležitý zákrok.

54:36
    Vedení Anaheimu mohl navýšit Ryan Getzlaf, který v jasné pozici selhal nebo jej parádně vychytal Rämo, jak chcete.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Beleskey (Kesler, Lindholm), 52. Lindholm (Perry, Getzlaf), 58. Thompson (Perry, Getzlaf)

Anaheim Ducks: Andersen (Labarbera) – Beauchemin, Lindholm, Despres, Fowler, Vätänen, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson, Etem
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Diaz, Schlemko – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jones Backlund, Colborne – Jooris, Stajan, Bolig – Shore, Granlund, Raymond

Rozhodčí: McCauley, Pollock – Amell, Nansen

Diváci: 17 299