Švýcarsko – Německo 1:0 (kon.) | Rusko – Dánsko 5:2 (kon.) | Švýcarsko – Lotyšsko 1:2 (po pr.)
Slovensko – Norsko 2:3 (kon.) | Švédsko – Kanada 4:6 (kon.)
Švýcarsko
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Lotyšsko
Středa 06.05.2015, 16:15 • O2 Arena, Praha • Mistrovství světa • Skupina A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:41:49)

Skončilo utkání, které přineslo další velké zklamání z pohledu Švýcarů. Ti dlouho v zápase prohrávali 0:1, v útočné fázi se znovu až příliš trápili a byť nakonec se štěstím srovnali na 1:1 a vynutili si tak prodloužení, konečný získaný bod za prohru v prodloužení je hodně málo, vzhledem k postupovým ambicím Švýcarska.

Sledujete kromě MS i NHL? :) Tak se staňte fanoušky stránky NHL.cz a nic podstatného z play-off Stanley Cupu vám neunikne!

Posted by Hokej on 5. květen 2015

Kaspars DAUGAVINŠ - 1:2

62:18
    Lotyšsko právě vstřelilo branku!
    Lotyši to nyní ve dvou udělali parádně, krásně zakombinovali před brankou Švýcarů a KASPARS DAUGAVINŠ, po parádní přihrávce Darzinše, dává rozhodující gól tohoto zápasu! Asistence: Lauris Darzinš.

61:16
    Švýcarsko si bere oddechový čas.

60:56
    V samém závěru přesilové hry zazvonila za Berrou tyč!

60:01

Švýcaři si podruhé na tomto turnaji zahrají prodloužení, v základní hrací době se nerozhodlo, když zápas skončil fotbalovým výsledkem 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Lotyši v poslední minutě normální hrací doby jsou v útočném pásmu, střelu Cibulskise od modré chytá Berra.

59:01
    Pozor, vylučuje se, Eric Blum vyloučen za vyhození puku (zdržování hry).
    Matthias BIEBER - 1:1

58:09
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Švýcarům se povedlo vyrovnat, zřejmě od hokejky Spruktse se puk odrazil do branky, ale gól je připsán MATTHIASU BIEBEROVI.

58:00
    Oba týmy vystřídaly, puk za brankou Lotyšska.

57:45
    Až nyní se to povedlo Berzinšovi.
    Cestu našich mladých reprezentantů U18 šampionátem ve Finsku si můžete připomínat originálním dresem. Ten nyní můžete získat v této aukci.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 59. Bieber – 25. Dzerinš (Darzinš, Redhlis), 63. Daugavinš (Darzinš)

Švýcarsko: Berra (Genoni) – Geering, Streit, Blum, Josi, Helbling, Grossmann, Kukan – Fiala, Suri, Almond – Ambühl, Bodemann, Bieber – Hollenstein, Romy, Brunner – Schappi, Trachsler, Wieser – Walker
    Lotyšsko: Masalskis (Muštukovs) – Redhlis, Jerofjejevs, Sotnieks, Galvinš, Širokovs, Cibulskis, Jass – Sprukts, Redhlis, Indrašis – Darzinš, Daugavinš, Džerinš – Abols, Cipulis, Bukarts – Saulietis, Berzinš, Bajaruns – Skvorcovs

Rozhodčí: Sidorenko (BLR), Šindler (CZE) – Lazarov (RUS), Kilian (NOR)