Jablonec – Liberec 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 10.05.2015, 19:00 • Ďolíček • Synot liga

Je tu konec zápasu 27. kola SYNOT ligy mezi domácím celkem Bohemians a hostující Mladou Boleslaví. Po zajímavém prvním poločase jsme po změně stran sledovali spíše jen průměrný fotbal, který přinesl konečný výsledek 1:1. (20:50:25)

90+1

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pouhou jednu minutku.

90
    Zpoza vápna zkusil vystřelit Lietava, jeho rána skončila ale jen v náručí gólmana Hrušky.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby, domácí se pokoušejí o závěrečný nápor.

89
    Rodící se brejk Bohemians zastavil faulem za žlutou kartu Kúdela.

88
    Bratanovičovu nepříliš nebezpečnou střelu v pohodě pokryl gólman Hruška.

86
    Centr do vápna Boleslavi mířil zároveň do ofsajdu a následuje odkop v podání Aleše Hrušky.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jiří Skalák, přichází Miljan Vukadinovič.

84
    K hlavičce se dostal Zahustel, míč ale poslal jen do rukavic Zlámala.

83
    Kysela ve snaze získat balon ve vápně Bohemians fauloval a rozehrávat tak bude Zlámal.

82
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází John Mosquera, přichází Elvis Bratanovič.

79
    Moravec poslal ve vápně balon na Mosqueru, jeho rána ale postrádala přesnost a skončila v kotli domácího celku.

78
    Tempo hry se opět začíná pomalu zvyšovat. Domácí hráči se hodně snaží, aby vstřelili rozdílový gól.