Manchester City – Queens Park 6:0 (kon.) | Chelsea – Liverpool 1:1 (kon.)
1:1 (1:1)
Liverpool FC
Neděle 10.05.2015, 17:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League
    Steven Gerrard se při střídání dočkal potlesku od fanoušků a manažera velkého rivala Liverpoolu. I tohle je anglický fotbal!

Utkání končí remízou 1:1, která pro Liverpool nic neřeší. Reds se tak v příští sezóně zřejmě budou muset spokojit jen s Evropskou ligou, ta už by jim uniknout neměla. To na Stamford Bridge mohou v klidu pokračovat v mistrovských oslavách.

Skóre zápasu určila už první půle, ve které se trefili oba kapitáni. Chelsea poslal v 5. minutě do vedení John Terry, ale krátce před přestávkou srovnal Steven Gerrard. Ve druhém dějství měl největší šanci domácí Willian, jehož rána jen těsně minula Mignoletovu bránu. (18:56:21)

90+5

90+4
    Volej Emreho Cana končí v boční síti. Za malou chvilku přijde konec.

90+4
    Liverpool rozehrává jednu z posledních útočných akcí v zápase.

90+2
    Jordon Ibe to v šestnáctce zkusil individálně, ztroskotal však na zkušenostech Johna Terryho. Ibemu je navíc pískán faul.

90+1
    Rozhodčí Marriner nastaví zápas o čtyři minuty.

90
    Zpoza šestnáctky vypálil Henderson tak dva metry vedle tyče.

89
    Sražená střela Coutinha vystrašila Courtoise! Garry Cahill míč tečoval do brankářova protipohybu a Courtois měl štěstí, že se balón k bráně už spíše jen dokutálel a tak ho ještě stihl lapit.

87
    Fotbalisté v modrých dresech se už nikam neženou, snažit by se měl spíš Liverpool, který by rád zůstal ve hře o Champions League.

86
    Coutinho hledal Sinclaira, toho však nepustil k zakončení Cahill. Míč má Courtois.

84
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Loïc Rémy, přichází Juan Cuadrado.

83
    Centr Hendersona nenašel nikoho ze spoluhráčů a míč končí až v zámezí.

82
    Nebezpečnou akci Liverpoolu zastavil faulem Felipe Luís, který inkasuje žlutou kartu.

82
    Po rohu Coutinha se dostal k zakončení Lovren. Bránu ale netrefil.

81
    Centr Sterlinga se stáčel hodně nepříjemně a Courtois míč raději vyboxoval na roh.

79
    Z trávníku odchází Steven Gerrard, jenž si dnes zahrál na Stamford Bridge možná naposledy ve své kariéře, a kromě hostujícího sektoru tleská i většina fanoušků Chelsea, ke kterým se přidal i manažer José Mourinho. Tomu se říká respekt pro legendu. Místo Gerrarda jde na plac Lucas Leiva.

79
    Liverpool by potřeboval vyhrát, ale nezdá se, že by v tuto chvíli Reds měli na to, aby se nadechli k náporu. Míč drží častěji Chelsea.

78
    Rohový kop zahrával Fàbregas, hosté se ubránili. Škrtel se nyní vrací na trávník.