Levante – Atlético 2:2 (kon.) | Villarreal – Elche 1:0 (kon.) | Almería – Malaga 1:2 (kon.)
Celta Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (1:0)
Elche CF
Neděle 10.05.2015, 17:00 • Estadio El Madrigal, Villareal • Španělská LaLiga

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji krásný zbytek nedělního podvečera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (18:55:59)

Žluté karty – 1:2

Je konec! Domácí hráči vítězí v dnešním utkání nejtěsnějším poměrem 1:0, když se o jedinou branku postaral v 26. minutě Joel Campbell. První poločas byl hodně vyrovnaný, zatímco ve druhé půli byli lepší hosté, ale jediná jejich příležitost přišla až v 88. minutě, kdy Mosquera trefil břevno. Domácí se po dnešní výhře posouvají na 6. místo zaručující alespoň předkolo Evropské ligy.

90+5

90+5
    Enzo Roco šáhl domácí brankáři nesmyslně do rozehrávky a vidí žlutou kartu.

90+4
    Do pokutového území šli všichni hráči hostů, ale míč si ze vzduchu stáhl domácí brankář.

90+3
    Rukavina fauloval a jeho z toho přímý kop pro hosty.

90+2
    Hostům se příliš nevyvedl a rozehrávat tak bude brankář domácích Juan Carlos.

90+1
    Další rohový kop pro Elche. Dorado pod tlakem odhlavičkoval míč do autu.

90
    Bude se nastavovat 5 minut!

89
    Hosté teď hodně tlačí, ale domácí hráči už myslí pouze na obranu a nepouští Elche do výhodné střelecké pozice.

88
    Největší šance hostů v zápase! Ke střele se po rohu dostal Mosquera, ale jeho rána střelecký pokus skončil pouze na břevně.

87
    Poslední střídání Elche. Hřiště opouští Victor, kterého nahrazuje Gimenez Candela.

86
    Jonathas dostal znovu prostor ke střele, ale jeho rána končí v horních patrech domácího stadionu.

85
    Poté přilétl centr do pokutového území domácích z pravé strany, ale ani jeden ze tří hostů nedokázal míč usměrnit.

84
    Ke střele se tlačil Jonathas, ovšem Bailly mu v poslední chvíli dobře skočil pod nohy a míč zablokoval.

83
    Další střídání hostů. Hřiště opouští Pašalić, kterého nahrazuje Rodrigues.

82
    No vida! Domácí jej rozehráli nakrátko a po sérii odrazů se dostal ke střele z hranice šestnáctky Rukavina, který pořádně provětral rukavice hostujícího brankáře, který předvedl dobrý zákrok.