Anderlecht – Club Bruggy 3:1 (kon.) | Standard – Kortrijk 4:0 (kon.)
Standard Lutych
4:0 (1:0)
KV Kortrijk
Neděle 10.05.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League • O titul

Zápas mezi Standardem Lutych a KV Kortrijkem dospěl do konce a domácí zvítězili 4:0. Druhý poločas odstartoval velkými chybami hostů v defensivě. Ty Standard nemilostrdně trestal, neprve v 52. minutě Trebel a o čtyři minuty později de Camargo. Poté se hra zpomalila a vypadalo to, že zápas už skončí 3:0. Jenže v 77. minutě se prosadil podruhé Mujangi Bia a upravil na konečných 4:0. Víc už se nestalo, a tak domácí zaslouženě vítězí a berou tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (19:54:47)

90+2

89
    Legear opět střílí, tentokrát už musí Henkinet zasahovat.

87
    Legear si dobře seběhl na přední tyč, odkud se snažil překonat Henikneta, ale trefil pouze boční síť.

86
    Střídání na straně Lutychu, Enoh přepouští místo De Sartovi.

85
    Santini s Chevalierem to zkoušli, ale sami na obranu Standardu nestačili.

82
    Odchází ze hřiště autor dvou branek Mujangi Bia a nahrazuje ho Legear.

78
    Domácí poprvé střídají, Van Damme je vyměněn za Andradeho.
    Geoffreye Mujangi BIA - 4:0

77
    Standard právě vstřelil branku!
    Trebel seběhl do středu hřiště, posunul balón na GEOFFREYE MUJANGI BIU, který se uvolnil a vsítil čtvrtou branku Lutychu! 4-0.

73
    Kortrijk rozehrával rohový kop, Klaasen se dostal k hlavičce, ale ta bránu domácích neohrozila.

70
    Zbývá 20 minut do konce devadesátiminutovky a stav je 3:0. Tempo hry je minimální a vypadá to, že oba celky jsou smířeny s výsledkem.

66
    Poslední změna hostů – Klaasen se zapojuje do hry a na lavičku kráčí De Mets.

63
    Střídání KV Kortrijku, Tomaševič opouští hřiště a do hry se zapojuje Van Eenoo.

60
    De Mets zastavil Cercelu proti pravidlům a vidí za to žlutou kartu.

60
    Je za námi hodina hry a domácí díky chybám soupeře vedou již 3:0 a vypadá to, že si dnešní zápas pohlídají.
    Rincka de CAMARGO - 3:0

56
    Špatná rozehrávka v obraně poslala RINCKA DE CAMARGA do gólové příležitosti, v které se nemýlil a zvýšil na 3:0!