Rakousko – Argentina 0:0 (kon.) | Panama – Ghana 0:1 (kon.) | Myanmar – Nový Zéland 1:5 (kon.)
Ukrajina – USA 3:0 (kon.)
Panama
0:1 (0:0)
Ghana
Pátek 05.06.2015, 06:00 • North Harbour Stadium, Auckland • Mistrovství světa U20 • Skupina B
    Konečná tabulka skupiny B

Jelikož v souběžně hraném utkání Rakouska s Argentinou gól nepadl, o body se oba týmy rozdělily. I díky tomu Ghana postupuje ze skupiny z prvního místa, Panama v ní končí se ziskem jednoho bodu poslední. (08:12:44)

Je dobojováno! Po bezbrankovém úvodním poločase se přítomní diváci přeci jen dočkali branky. Ta padla v 82. minutě a zaznamenal ji Boateng, jenž poslal Ghanu do vedení. V samém závěru zápasu mohl z nařízené penalty vyrovnat Escobar, ten však bránu Atiho trestuhodně přestřelil.
    Ghana udolala Panamu nejtěsnějším možným rozdílem a ve skupině A obsadila první pozici

90+3

90+3
    S míčem kombinují fotbalisté středoamerického celku, nedaří se jim však proniknout defenzivou Ghany.

90+1
    Hlavní arbitr se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby, Panamě tak na vyrovnání už moc času nezbývá.
    Escobar mohl z penalty vyrovnat, avšak bránu trestuhodně přestřelil

90
    Panama po faulu v šestnáctce zahrávala pokutový kop, ale neproměnila jej. K jeho exekuci se totiž postavil Escobar, který Atiho svatyni trestuhodně přestřelil!

89
    Žlutou kartu dostává Patrick Asmah (Ghana), který na okraji pokutového území zezadu fauloval jednoho ze svých soupeřů.

87
    Reprezentanti Ghany se po zisku míče dostali do přečíslení pět proti třem, které však nedokázali využít, důvodem bylo přílišné otálení jednoho z hráčů, který nevěděl, co s míčem.

86
    Panama se sanží o vyrovnání, ale defenziva Ghany brání svůj těžce vybojovaný náskok urputně.

84
    Ghaňané se opět vydali vpřed, jejich ofenzivní akci ovšem zastavil zvižený praporek asistenta rozhodčího, porušeno totiž bylo pravidlo o ofsajdu, ve kterém se nacházel Atanga.
    Ghaňané oslavili gól africkým tanečkem

Emmanuel BOATENG - 0:1

82
    Ghana právě vstřelila branku!
    Afričané zhruba deset minut před koncem zápasu otevírají skóre a ujímají se vedení! Střídající EMMANUEL BOATENG na polovině hřiště dokázal využít zaváhání defenzivy Panamy a ukořistil míč. Poté s ním pospíchal vpřed, před pokutovým územím jeden na jednoho přelstil kličkou do strany posledního obránce a přestože mohl přihrát do výhodnější pozice volnému spoluhráči, rozhodl se vystřelit. A udělal dobře. Jeho střelecký pokus zpoza vápna totiž skončil až za zády bezmocného De Gracii, který se po míči sice natahoval, zabránit v cestě do brány mu však nedokázal.
    Střela Ismaela Diaze z velmi dobré pozice proletěla jen těsně kolem tyče

80
    Svou první vážnou šanci si v závěru zápasu vytvořili také hráči Panamy. V pokutovém území totiž zakončoval Ismael Diaz, byl však tísněn hned dvěma hráči a možná to bylo důvodem, proč z velmi dobré pozice poslal míč pouze těsně vedle tyče.