Chomutov – Čáslav 2:1 (kon.) | Písek – Benešov 6:3 (kon.) | Bohem. Pr. – Admira Praha 2:0 (kon.)
Chrudim – Jirny 1:0 (kon.) | Převýšov – Králův Dvůr 0:2 (kon.)
MFK Chrudim
1:0 (0:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 06.06.2015, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga

Chrudimští nakonec po zásluze vítězí v dnešním zápase poté, co se hrdinou stal Lukáš Kopecký, který v nastavení trefil z volného přímého kopu tříbodový zisk! Příjemnou sobotu z Chrudimi přeje Petr Dejnožka. (12:10:14)

Chrudim právě vstřelila branku!
    Obrovská radost v Chrudimi! Vyrovnané střetnutí mezi Chrudimí a Jirny ukončuje LUKÁŠ KOPECKÝ parádní ranou z volného přímého kopu! Ducheček si sice na balon dokázal sáhnout, mimo tři tyče ho ale vytěsnit nedokázal – 1:0!

90+2
    Míč si staví tradiční exekutor Lukáš Kopecký...

90+2
    Zrůst faulovaný těsně od šestnáctky, následuje hodně zajímavá standardní situace Chrudimi!

90+1
    Sudí nastavil nad rámec řádné hrací doby dvě minuty, dočkáme se ještě nějaké branky?

90
    Lukáš Havierník dnešní zápas až do penalt také nedohraje, na jeho místo přichází Michal Skuček.

90
    Řezníček se dostal s míčem až za postranní čáru, Jirny budou vhazovat.

89
    S centrovaným balonem si zadáci druhého týmu ČFL bez potíží poradili.

88
    Domácí se hrnou do pokutového území, následovat totiž bude zajímavá standardní situace.

87
    Premiéru v České fotbalové lize si odbude chrudimský David Zrůst, který střídá na poslední minuty Petra Rybičku.

86
    Poprvé střídání také Jirny, Jakub Nevařil vystřídá Radima Nečase.

85
    Utkání se dohrává za snažení chrudimského týmu o vstřelení gólu, obrana Jiren ale pracuje velmi svědomitě.

83
    Hosté dostanou k dispozici další standardní situaci, rozehrávka nakrátko ale přináší pouze následný odkop Lukáše Mrázka.

81
    Kopecký se nejprve hodně chytře uvolnil, další klička v pokutovém území mu již ale nevyšla.