Chomutov – Čáslav 2:1 (kon.) | Písek – Benešov 6:3 (kon.) | Bohem. Pr. – Admira Praha 2:0 (kon.)
Chrudim – Jirny 1:0 (kon.) | Převýšov – Králův Dvůr 0:2 (kon.)
Bohemians Praha
2:0 (1:0)
FK Admira Praha
Sobota 06.06.2015, 10:15 • SK Prosek, Lovosická ulice - Praha • Česká fotbalová liga

Ze stadionu Bohemians Praha to je pro tuto sezonu vše, já se s Vámi loučím a u příštích onlajnů SPORTU ZDAR! (12:11:57)

Dnešní utkání je u svého konce a Bohemka zakončila sezonu výhrou 2:0. Ve druhém poločase se Admira zlepšila, ale druhý gól Bohemky přidal v 65. minutě Laštovka. Admira si dnešní prohrou definitivně podřízla větev a v sezoně 2015/16 si zahraje minimálně na rok divizi. Na hráče Bohemky čeká v následující sezoně boj v lize druhé (FNL).

90+1

90+1
    Fakraš v procházkovém tempu naháněl malou domů na Wintera, dnes se již zřejmě nic nestane.

90+1
    Šandera našel přetaženým centrem jen Melechovského, Admira si s touto situací poradila.

90
    Letošní sezona se Bohemce nastavuje o jednu minutu.

90
    faulovaný byl i Boček po faulu Kurka, o osudu Admiry je rozhodnuto.

89
    Kurek si vyzkoušel dva rohové kopy, ale ani z jednoho se Admira nedostala do zakončení. Celou akci ukončil faul na Wintera.

88
    Zřejmě největší šance Admiry ve druhém poločase, Paťha se uvolnil do zakončení a donutil Wintera k zákroku.

87
    Šandera hledal Kocourka, ale svoji přihrávku neposlal do území, kde se zrovna nacházel.

86
    Ale v ofsajdu byl nalezen i Kocourek, to mrzí domácího trenéra.

86
    Hosté si vypracovali nadějnou akci, ale jejich snahu ukončil ofsajd, následuje druhá vlna nadávek.

85
    Štoček získal další možnost pro zakončení, zakončoval sice z ofsajdu, ale ani tak nevstřelil gól.

84
    Utkání se spíše jen dohrává v klidnějším tempu, aktuálně se snaží domácí celek ještě o jeden gól.

82
    Rohového kopu se ujal Křeček, do zakončení se dostal Štoček, ale jeho hlavička opět končí mimo bránu. Po právu se sám na sebe vzteká.

81
    Paťha se ihned snažil dostat do útoku, ale přihrávku zpracovával v ofsajdové pozici.