Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Kirjat Šmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Curych 1:1 (po pr.) | Larnaka – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Standard 0:1 (kon.)
Astra Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – PAOK 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Kajrat 1:1 (kon.) | Vojvodina – Sampdoria 0:2 (kon.)
Legia – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)

Krasnodar právě vstřelil branku!
    FJODOR SMOLOV penaltu s přehledem proměnil a udělal tečku za dnešním zápasem.
    77. Robert VITTEK - 3:2

77
    Slovan dal gól! ROBERT VITTEK si zřejmě v poločase přezul kopačky! V 78. minutě zápasu uzavírá hattrick, kterým svému celku ještě vykřesává naději na postup. Centrovaný míč propadl až na zadní tyč, kde stál právě ostrostřelec Robo, který přesnou střelou nedal Dikanovi šanci.

60
    Slovan dal gól! Tak pozor! Robert Vittek si nádherně zaběhl za obranu a dostal milimetrově přesný pas, v souboji proti Dikanovi se nezalekl a nekompromisně jej přehodil. Slovan tak vyrovnává, k postupu by však potřeboval vstřelit ještě tři branky.
    54. Robert VITTEK - 1:2

54
    Slovan dal gól! Na rohový kop, který po předchozí akci následoval si skvěle naskočil ROBERT VITTEK a na přední tyči nedal hlavou Dikanovi šanci. Slovan si tak připisuje alespoň čestný úspěch v podobě první branky v tomto dvojzápase.
    11. Pavel MAMAJEV - 0:2

11
    Tentokrát už akce Kranosdaru končí druhým gólem v bratislavské síti. PAVEL MAMAJEV dostal přihrávku v šestnáctce a střelou pod břevno nedal Muchovi šanci. O postupujícím je zdá se rozhodnuto již v 11. minutě.
    8. Pavel MAMAJEV - 0:1

8
    PAVEL MAMAJEV si postavil míč na značku pokutového kopu a s naprostým přehledem poslal brankáře Muchu do druhé strany.

Jozef Valenčík

Branky: 54. Vittek, 60. Vittek, 77. Vittek – 8. Mamajev (pen.), 11. Mamajev, 90+3. Smolov (pen.)

Karty:   33. Peltier (SBA), 55. Mészáros (SBA) – 58. Gazinskij (KRS), 72. Strandberg (KRS)

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Gorosito, Hudák, Saláta, Podaný – Sekulič, Gonzáles (82. Štefánik) – Peltier (46. Meszáros), Milinkovič (C), Kubík (72. Oršula) – Vittek
    Náhradníci: Krnáč – Záhumenský, Kotula, Štefánik, Oršula, Mészáros, Priskin

FK Krasnodar: Dikan – Jedrzejczyk, Sigurdsson, Granqvist (C), Petrov – Gazinskij (64. Strandberg) – Laborde (78. Wanderson), Achmedov, Mamajev (46. Torbinsky), Smolov – Ari
    Náhradníci: Sinitsyn – Strandberg, Torbinskij, Wanderson, Kalešin, Bystrov, Batyutin

Rozhodčí: Delferiere – De Neve, De Weirdt