Kazaň – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Qäbälä – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Keşla FK – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Brøndby 2:2 (kon.) | Trabzonspor – FK Rabotnički 1:1 (po pr.) | Odd – Elfsborg 2:0 (kon.)
Kirjat Šmona – Liberec 0:3 (kon.) | Göteborg – Belenenses 0:0 (kon.) | Strømsgodset – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Rosenborg – Debrecín 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Žilina 3:1 (po pr.) | Başakşehir – Alkmaar 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Curych 1:1 (po pr.) | Larnaka – Bordeaux 0:1 (kon.) | Vaduz – Thun 2:2 (kon.)
Kodaň – Jablonec 2:3 (kon.) | Saint-Étienne – Târgu Mureş 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Charleroi 3:0 (kon.)
Arnhem – Southampton 0:2 (kon.) | Atromitos – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Standard 0:1 (kon.)
Astra Giurgiu – West Ham 2:1 (kon.) | Trnava – PAOK 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – FK Krasnodar 3:3 (kon.)
Dortmund – Wolfsberger 5:0 (kon.) | Aberdeen – Kajrat 1:1 (kon.) | Vojvodina – Sampdoria 0:2 (kon.)
Legia – Kukësi 1:0 (kon.) | Guimarães – Rheindorf Altach 1:4 (kon.)

Krasnodar právě vstřelil branku!
    FJODOR SMOLOV penaltu s přehledem proměnil a udělal tečku za dnešním zápasem.

90+2
    V samém závěru je tu ještě pokutový kop pro Krasnodar po hodně hraničním zákroku.

90+1
    Milinkovičův načechraný míč dokázala obrana Krasnodaru odehrát mimo šestnáctku, následně však přilétla na Dikana dobrá střela, ale hostující brankář míč vyrazil.

85
    Mohlo být na Pasienkoch ještě hodně veselo, Dikan pouze vyrazil míč před sebe a to dokonce přímo na kopačku Štefánika, ten ale ve velké šanci poslal pozdrav na horní tribunu za bránou.

81
    Poslední střídání dnešního dne, odchází Gonzáles a nahrazuje jej Štefánik.

78
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Laborde, přichází Wanderson.
    77. Robert VITTEK - 3:2

77
    Slovan dal gól! ROBERT VITTEK si zřejmě v poločase přezul kopačky! V 78. minutě zápasu uzavírá hattrick, kterým svému celku ještě vykřesává naději na postup. Centrovaný míč propadl až na zadní tyč, kde stál právě ostrostřelec Robo, který přesnou střelou nedal Dikanovi šanci.

73
    Jen to tak zahučelo na Pasienkoch, z přímého kopu totiž Milinkovič volil přímou střelou a již se blíží stále více – tentokrát orazítkoval břevno za Dikanem.

72
    Slovan zároveň střídá, dolů jde Kubík a jeho místo nahradí Oršula.

72
    Strandberg poslal k zemi Milinkoviče a může být rád, že inkasoval pouze žlutou kartu, klidně se mohlo červenat.

64
    Hostující trenér se snaží s nepříznivým vývojem druhé půle něco udělat. Ze hřiště posílá Gazinského, kterého nahradí Strandberg.

60
    Slovan dal gól! Tak pozor! Robert Vittek si nádherně zaběhl za obranu a dostal milimetrově přesný pas, v souboji proti Dikanovi se nezalekl a nekompromisně jej přehodil. Slovan tak vyrovnává, k postupu by však potřeboval vstřelit ještě tři branky.

58
    Hosté si zahrávají s ohněm a chybu v rozehrávce musel hasit Gazinskij, který poslal faulem k zemi kapitána domácích Milinkoviče.

55
    Mészáros po deseti minutách na hřišti vidí žlutou kartu.
    54. Robert VITTEK - 1:2

54
    Slovan dal gól! Na rohový kop, který po předchozí akci následoval si skvěle naskočil ROBERT VITTEK a na přední tyči nedal hlavou Dikanovi šanci. Slovan si tak připisuje alespoň čestný úspěch v podobě první branky v tomto dvojzápase.
    53. Šance Kubíka gólem neskončila

53
    Změnil to alespoň částečné Kubík, který si zaběhl za obrannou linii Krasnodaru a dokázal i zakončit, Dikan jeho pokus vyrazil.

46
    V poločase střídali také hosté, odešel autor obou gólů Mamajev, kterého nahradil Torbinsky.

46
    Do druhého poločasu vstupuje Slovan s jednou změnou v sestavě, Peltiera nahradil Mészáros.

33
    Peltier je prvním karetně potrestaným hráčem dnešního zápasu.
    31. Milinkovičův centr měl gólové parametry

31
    Zahrozili po sympatické akci také domácí, Milinkovič z přímého kopu velmi dobře kroutil míč na své spoluhráče v šestnáctce, ale ani jeden z nich nedokázal usměrnit hlavou balón do sítě.
    28. Ariho střela protáhla Muchu

28
    Potlesk si vysloužil brankář Mucha, který se mrštně hodil po střele Ariho, která nemířila vůbec špatně. Z následného rohu Krasnodar nezahrozil.
    11. Pavel MAMAJEV - 0:2

11
    Tentokrát už akce Kranosdaru končí druhým gólem v bratislavské síti. PAVEL MAMAJEV dostal přihrávku v šestnáctce a střelou pod břevno nedal Muchovi šanci. O postupujícím je zdá se rozhodnuto již v 11. minutě.
    10. Laborde neposlal míč do prázdné brány

10
    Mohlo být téměř rozhodnuto, ale Laborde v obrovské šanci nedokázal poslat míč do prázdné brány. Laborde si nádherně seběhl za obranu Slovana, která připomínala ementál, obhodil si Muchu, ale míč zastavil obránce Slovana.
    8. Pavel MAMAJEV - 0:1

8
    PAVEL MAMAJEV si postavil míč na značku pokutového kopu a s naprostým přehledem poslal brankáře Muchu do druhé strany.

7
    Hosté budou zahrávat pokutový kop! Smolov si zasekl míč na pravé straně a Gorosito jej poslal k zemi, dle rozhodčího s faulem a tak má Krasnodar velkou šanci dostat se do vedení.
    3. Pokus Smolova z přímého kopu

3
    Jedovatá střela Smolova letěla kolem postavené zdi, ale cestu si mezi tři tyče nenašla.

Jozef Valenčík

Branky: 54. Vittek, 60. Vittek, 77. Vittek – 8. Mamajev (pen.), 11. Mamajev, 90+3. Smolov (pen.)

Karty:   33. Peltier (SBA), 55. Mészáros (SBA) – 58. Gazinskij (KRS), 72. Strandberg (KRS)

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Gorosito, Hudák, Saláta, Podaný – Sekulič, Gonzáles (82. Štefánik) – Peltier (46. Meszáros), Milinkovič (C), Kubík (72. Oršula) – Vittek
    Náhradníci: Krnáč – Záhumenský, Kotula, Štefánik, Oršula, Mészáros, Priskin

FK Krasnodar: Dikan – Jedrzejczyk, Sigurdsson, Granqvist (C), Petrov – Gazinskij (64. Strandberg) – Laborde (78. Wanderson), Achmedov, Mamajev (46. Torbinsky), Smolov – Ari
    Náhradníci: Sinitsyn – Strandberg, Torbinskij, Wanderson, Kalešin, Bystrov, Batyutin

Rozhodčí: Delferiere – De Neve, De Weirdt