4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Rytíři Kladno
Pátek 07.08.2015, 12:15Přípravné zápasy staršího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne. (14:31:46)

Ve třetí třetině navýšili červenobílí svůj náskok již o 3 góly. Kladnu se sice podařilo snížit na 2:4, to bylo však z jejich strany vše. V dnešním zápase se blýskl třemi góly Tomáš Vildumetz.

60:00

59:55
    Patera kryje nebezpečnou střelu z blízkosti.

59:40
    Slavia se osvobozuje.

59:26
    V poslední minutě oslabí svůj tým Lukáš Netolický (SLA).

58:35
    Fiala z vrcholu kruhu nastřeluje břevno.

58:23
    Slávisté se usazují v útočném pásu.

58:00
    Patočkovo nahození kryje gólman.

57:01
    Melovič pálil od modré. Kodad na poslední chvíli vyráží puk ramenem.

56:48
    Bajer se z pravého rohu dostává až před brankáře. Trefuje pouze jeho výstroj.

55:55
    Kladno gól nabudil a dostávají se do tempa.

55:22
    Zakázané uvolnění v podání hostů.

54:30
    Ve velké šanci byl nyní Matějka, který však z blízkosti nepřekonal brankáře!

53:27
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno snižuje na rozdíl dvou branek. Zpoza branky našel volného MATYÁŠE ŠEBESTU Kryll a ten z první prostřelil Pateru. Asistence: Jiří Kryll.

53:00
    Hraje se velice svižný hokej.

51:53
    Slávisty tento gól mírně ukolébal a Kladno se žene dopředu.

50:19
    Slavia právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ VILDUMETZ opět skóruje. Z pravé strany nahrával rozjetému Tomáši Vildumetzovi Matějka. Vildumetz neváhal a střelou zápěstím vymetl pravý horní růžek. Asistence: David Matějka a Matouš Patočka.

50:00
    Patočka se pokoušel dostat z útočné třetiny. To se mu nepovedlo a je odpískán ofsajd.

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 33. Netolický (Vidumetz), 40. Vildumetz (Ševčenko), 45. Vildumetz (Matějka, Kovář), 51. Vildumetz (Matějka, Patočka) – 21. Kubík (Řepka), 54. Šebesta (Kryll)

HC Slavia Praha: Patera (Pánek) – Krásný, Török, Vobořil, Melovič, Šantrůček, Šteinocher, Kovář – Vildumetz, Patočka, Matějka, Fiala, Šteiner, Šergl, Bajer, Ševčenko, Netolický, Koliš, Marek, Hnát, Šilhan
    Rytíři Kladno: Kodad (Zázvorka) – Šíma, Kiml, Smrž, Veber, Šebesta, Krill, Řepka, Kubík, Březina, Sagan, Pejchal, Kováč, Kolenatý, Svoboda, Rejzek