Galatasaray – Bursaspor 1:0 (kon.)
Galatasaray Istanbul
1:0 (1:0)
Bursaspor
Sobota 08.08.2015, 19:45 • Ottoman Stadium, Ankara (kapacita: 19.626) • Turecký superpohár

90+4
    Až v nastavení druhého poločasu dostává žlutou kartu také hráč Bursasporu a je jim Ozan Ipek (BRS), který stáhl Öztekina.
    88. Červená karta

88
    Červená karta! Hráč, který přišel na hřiště až 63. minutě, Emre Colak, zezadu šlápl na lýtko Ozana Tufana a hlavní rozhodčí ho bez zaváhání vylučuje! Závěr utkání tak Bursaspor dohraje ve výhodě jednoho muže.

81
    Cüneyt Çakιr tasí třetí žlutou kartu zápasu a i potřetí ji ukazuje hráči z istanbulského týmu. Tentokrát je potrestaným Lukas Podolski.

52
    V 52. minutě jsme svědky druhého žlutého trestu. Za tvrdý skluz na Tasdemira je potrestán Yasin Öztekin (GAL).

34
    Přichází první žlutá karta utkání. Selcuk Inan (GAL) zezadu atakoval Josuého a je potrestán.