Liberec – Příbram 1:3 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:3 (1:3)
FK Příbram
Středa 12.08.2015, 11:00 • Městský stadion Jeronýmova, Liberec • Celostátní liga staršího dorostu • 19. kolo

90+3

90+2
    Ještě jedno taktické střídání v závěru utkání. Hlavatého nahradil Rataj.

89
    Po střelci první branky opouští hřiště i střelec zbylých dvou v barvách Příbrami Karsten Ayong. Ve zbylých minutách si zahraje Ondřej Bělohlávek.

86
    Hřiště opouští střelec první branky zápasu Laňka a nahrazuje ho Jandera.

84
    O pátou změnu v liberecké družině se postarali odcházející Švejkovský a nastupující Hamada.

79
    Trenér Holeňák znovu střídá. Pro Kazdu zápas končí, pro Lišku naopak začíná.

77
    Střídání na obou stranách. Libereckého Heppnera nahradil Petr, příbramského Květa Matoušek.

75
    Žlutou kartu obdržel i hráč Příbrami, konkrétně Matěj Chaluš.

63
    Opět se nám žlutí na liberecké straně. Potrestaným je Petr Šustek. (14:36:55)

59
    První žlutou kartu zápasu obdržel liberecký Matyáš Kazda.

46

45

43
    Liberec právě vstřelil branku!
    JOSEF DUDEK v závěru první půle vykřesává snížením na 1:3 pro Severočechy naději do druhého poločasu.

35
    Příbram právě vstřelila branku!
    S Libercem to nevypadá vůbec dobře. Třetí gól příbrami a svůj druhý v zápase vstřelil KARSTEN AYONG – 0:3.

27
    Příbramští vedou již 0:2. Druhou branku 1. FK vstřelil KARSTEN AYONG.

20
    Druhé střídání v domácím týmu. Krejčíře nahradil Adam.

14
    Trenér Holeňák poprvé sáhl ke změně. Dvořáka nahradil Burda.

2
    Hosté se bleskurychle dostávají do vedení. Brankáře Krále překonal DENIS LAŇKA – 0:1.