Groningen – Twente 1:1 (kon.) | Zwolle – Cambuur 2:2 (kon.) | Nijmegen – Excelsior 1:0 (kon.)
FC Groningen
1:1 (0:1)
FC Twente
Středa 12.08.2015, 18:30 • Euroborg, Groningen (kapacita 22.579 diváků) • Nizozemská Eredivisie • 1. kolo

90+4
    Konec zápasu. (20:23:39)

90+2
    Offside nyní zastavil Drosta, který se již hnal sám vůči brance soupeře. Opakovaný záběr ukázal, že to bylo velice těsné.

90+1
    Čtyři minuty nad rámec hrací doby, tolik zní nastavení, které právě ukázal na světelné tabuli čtvrtý rozhodčí.

90
    Ani napotřetí to nevyšlo, utkání tak pomalu směřuje k remíze.

90
    A stejně tak i napodruhé, ještě jeden centr přiletí z rohu hřiště před domácí branku.

89
    Domácí obrana jej dokázala odvrátit, ale jen za cenu jeho opakování.

89
    Hosté chtějí alespoň bod a tak se vrhli do útočení, které přeci jen zaručuje větší jistotu, že neinkasují znovu. Nyní dokonce vybojovali roh.

87
    Hosté se pokusili využít trochu otevřenější domácí obrany, jenže situaci tři na tři nevyřešili nejlépe a rána van der Heydena ze dvaceti metrů skončila vysoko nad.

86
    V hledišti to jen zahučelo, jenže hlavička Hoesena gólová nebyla.

85
    Domácí cítí šanci ještě na jeden gól a vypracovali si rohový kop.
    84. Michael de Leeuw - 1:1

84
    Groningen právě vstřelil branku!
    Domácí se šest minut před koncem dočkali zaslouženého vyrovnání. Mahi vybojoval míč ve středu hřiště a rozběhl přečíslení čtyři na tři, které vyšperkoval parádní přihrávkou doleva na MICHAELA DE LEEUWA, který si sám před Marsmanem věděl rady a překonal hostujícího gólmana!

83
    Zpoza šestnáctky se rozeběhl ke slušné ráně pravou nohou Antonia, jenže jeho pokus nakonec vystoupal až nad branku.

82
    Obraz hry je stále stejný i pár minut před koncem základní hrací doby, obran hostů však stále odolává.

81
    Drost se nedokázal v souboji jeden na jednoho nalevo od šestnáctky prosadit přes Uviniho,bude to odkop od Marsmanovy branky.

80
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Shadrach Eghan, přichází Jesus Corona .