Slavia – K. Vary 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kobra 2:4 (kon.)
3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 19.08.2015, 12:00Přípravné zápasy juniorů

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne. (14:15:57)

Do poslední periody vlétli lépe sešívaní. Těm se podařilo při vlastním oslabení snížit náskok. To se však Varům nelíbilo. Na Sládkův gól okamžitě reagoval Ondřej Beránek. Slavia se snažila před koncem utkání vyrovnat a zkusila hru bez brankáře. Toho však využil Ondřej Beránek, který svým pátým gólem utkání zvýšil na konečných 6:3.

60:00
    59:02. Ondřej BERÁNEK - 3:6

59:02
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    O vítězi dnešního zápasu je již nejspíš rozhodnuto. ONDŘEJ BERÁNEK skóruje již po páté v dnešním utkání. Po nahrávce od Tamáše pro něj již nebyl problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Tibor Tamáš.

57:47
    Slavia to zkouší bez brankáře.

56:00

55:06
    Slavii však přesilová hra vůbec nevychází. Mají problém přejít přes střední pásmo.

54:35
    Vary se osvobozují.

54:00
    Nabízí se obrovská šance pro sešívané. Za podražení je totiž vyloučen Prachař.
    52:39. Patrik ČERVENÝ - 3:5

52:39
    Slavia právě vstřelila branku!
    Naději na domácí střídačku přináší gól PATRIKA ČERVENÉHO. Ten bez větších problémů překonal Frčka. Asistence: Filip Ječný.

52:30
    Viktor Nestrašil nastřeluje z levého kruhu tyčku!

52:15
    Zakázané uvolnění hostů.

51:31
    Marečkovu nebezpečnou střelu chytá brankář do lapačky.

50:45
    Karlovy Vary zastavuje v útoku ofsajd.
    49:41. Ondřej BERÁNEK - 2:5

49:41
    ONDŘEJ BERÁNEK střílí dnes již svůj čtvrtý gól. Po bezchybné nahrávce od Osmíka prostřelil Sochůrka mezi betony. Asistence: MARTIN OSMÍK.

49:30
    Oddechový čas pro hostující tým.

49:00
    Slavii gól nabudil a hraje ve vysokém tempu.

48:20

47:35
    Slavia se překvapivě při vlastním oslabení usadila v obraném pásmu Varů.
    47:12. Ondřej SLÁDEK - 2:4

47:12
    Slavia snižuje na rozdíl dvou branek! Při vlastním oslabení skóruje ONDŘEJ SLÁDEK. Asistence: Denis Heldák.

46:54
    Slavia vyhazuje.

46:20
    Za podražení je vyloučen Tejral (SLA).

46:00
    Janata se pokusil překvapit Sochůrka z poza branky. To se mu však nepodařilo.

44:48
    I nadále se drží Vary v útočném pásmu.

43:43
    Bude se vhazovat po Sochůrkově levici.

43:15
    Sešívaným se nedaří udržet v útočném pásmu.

42:45

42:25
    Od modré střílí jeden z domácích obránců. Frček je však připraven.

41:55
    Zakázané uvolnění Slavie.

41:19

40:40
    Během vlastního oslabení se dostal do samostatného úniku Beránek. Kotouč se mu však zamotal mezi nohama a tak zakončuje pouze do betonu brankáře.

40:01

Ve druhé třetině se nejdříve podařilo Varům zvýšit svůj náskok na 2:0. Červenobílým se dokázalo snížit stav utkání po gólu Ječného. Varům se ale podařilo během necelé půl minuty zvýšit svůj náskok již o 3 branky. I po této třetině odcházejí do šaten šťastnější Vary.

40:00

39:56
    Vary vyhazují.

39:19
    Slavia si zahraje přesilovou hru.

39:00
    Slavisté jsou i po dvou rychle obdržených brankách velice aktivní.
    37:35. Milan DAVÍDEK - 1:4

37:35
    A je tu další gól pro Vary. MILAN DAVÍDEK dostal kotouč před nehlídaného Sochůrka. Toho bez problému obehrál a Vary se během necelé půl minuty dostávají do vedení 4:1. Asistence: Jakub Dudek.
    37:17. Ondřej BERÁNEK - 1:3

37:17
    ONDŘEJ BERÁNEK dovršuje svůj hattrick. Jako první se dokázal zorientoval před brankářem a posílá Vary do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Osmík.

36:45
    Rulík pálí od modré nad.

36:05
    Ze skrumáže před Frčkem slávisté nic nevytěžili.

35:27
    Hendrych pálí z pravého kruhu. Sochůrek je však připraven.

34:57
    Zakázané uvolnění domácích.

34:54

34:30
    Slavia se opět osvobozuje.

33:52
    Vodička v obrovské šanci. Střelil však pouze do brankáře!

33:00

32:54
    Dominik Hůla (SLA) je vyloučen za držení.

32:40
    Po dlouhé době se také Karlovy Vary dostaly do útoku.

31:00
    Velká šance na straně Karlových Varů. Přihrávku před prázdnou branku dostával Osmík, Tomu se však nepodařilo kotouč trefit a tak zůstává stav nezměněn!

26:44
    FILIPOVI JEČENÉMU se podařilo snížit náskok Karlových Varů na pouhý jeden gól. Asistence: Josef Saňa.

26:14
    Vyloučení na straně hostů.

26:00
    Pi vlastním oslabení se dostává do útoku Heldák. Jeho střela končí ve výstroji brankáře.

25:41
    Znovu oslabení pro Slavii. Dvě minuty za hákování si odsedí Josefus (SLA).

24:58
    Slavia se po uplynutí oslabení usazuje v útočném pásmu.

23:05
    Hostům se podařilo usadit se v útočném pásmu.

22:25
    Za podražení si jde sednou Straka (SLA).

21:40
    Zakázané uvolnění hostujících.
    20:36. Ondřej BERÁNEK - 0:2

20:36
    Ani ne minutu po začátku druhé třetiny skóruje znovu ONDŘEJ BERÁNEK, který si obehrál domácího obránce a následně forhendem dostal kotouč za záda gólmana.

20:09
    Odpískána přihrávka rukou.

20:01

V první periodě se ze začátku hrál velice vyrovnaný hokej. postupně se však do šancí více probojovávaly Karlovy Vary, které taky vsítily první branku. po gólu Ondřeje beránka tedy odcházejí do šaten spokojenější hosté.

20:00

18:40
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.

17:24
    O kotouč se bojuje v rohu kluziště.

16:42
    Hra je nyní přerušena kvůli domácímu hráči, který zůstal ležet na ledě.

15:00
    vary jsou v této části hry aktivnějším celkem.

14:14
    Tvrdou střelu vyslal na Sochůrka Osmík.

13:45

13:30
    beránek zkoušel štěstí z mezikruží. Střílí však nad svatyni Slavie.

12:34
    Mareček střílí na Frčka. Ten na poslední chvíli vyráží ramenem.

11:54
    Hosté jsou v plén počtu.

11:24
    Nyní červenobílé zastavuje ofsajd.

11:00
    Slavii se v přesilové hře příliš nedaří.

10:15
    Frček raději kryje lehké nahození od modré. Vhazuje se po jeho levici.

10:00

09:54
    Beránek je vyloučen za napadení. Slavia má šanci vyrovnat.

09:20
    Vodička prověřoval Sochůrka od modré. ten je však připraven.

06:49
    Do samostatného úniku se dostává ONDŘEJ BERÁNEK. Sochůrka si položil na zem a forhendem zakončoval do prázdné branky. Bez asistence.

05:50
    Zatím se hraje vyrovnané utkání.

04:40
    Ječný se dostává do útočného pásma. Trefuje však hostujícího obránce.

03:47
    Saňa si najížděl před prázdnou branku. Přihrávka od Marečka až k němu ale nedošla.

03:00
    A další tyčka hostujících!

02:37
    Josefus od modré střílí do připraveného brankáře.

01:45
    Útok sešívaných zastavuje ofsajd.

01:14
    Hauzr obehrál Sochůrka. Dokázal nastřelit pouze tyčku.

00:30
    Střelu Beránka vyráží Sochůrek betonem.

00:12
    Jako první se do útoku ženou sešívaní.

00:01

Zápas za okamžik začne.

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubsý) – Čupa, Saňa, Hůla, Zderadička, Straka, Valík, Novák, Chvála – Nestrašila, Ječný, Červený, Furch, Tejral, Vyskočil, Kohút, Josefus, Kaše, Mareček, Sládek, Heldák

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Beránek, Osmík, Hauser, Rulík, Vodička, Čejka, Janata, Davídek, Dudek, Beer, Tamáš, Procházka, Svoboda, Prachař, Pajk, Nguyen, Hendrych.

V dalším přípravném juniorském zápase se proti sobě postaví HC Slavia Praha a HC Energie Karlovy Vary. Sešívaní si po prvních neúspěšných duelech spravili chuť v Regensburgu, kde tamní juniory porazili jednoznačně o pět branek.

To Karlovarští se po zkušenosti z ruské MHL vrací do české juniorské soutěže. Přípravu zatím zvládají celkem dobře. První tři utkání vyhráli, poté přišly ovšem dva neúspěchy. Středeční soupeři se již delší dobu nepotkali, favorit se tedy určovat nedá, vše je otevřené.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 27. Ječný (Saňa), 48. Sládek (Heldák), 53. Červený (Ječný) – 7. Beránek, 21. Beránek, 38. Beránek (Osmík), 38. Davídek (Dudek), 50. Beránek (Osmík), 60. Beránek (Tamáš)

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubský) – Čupa, Saňa, Hůla, Zderadička, Straka, Valík, Novák, Chvála – Nestrašil, Ječný, Červený, Furch, Tejral, Vyskočil, Kohút, Josefus, Kaše, Mareček, Sládek, Heldák