Slavia – K. Vary 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kobra 2:4 (kon.)
Středa 19.08.2015, 12:00Přípravné zápasy juniorů
    59:02. Ondřej BERÁNEK - 3:6

59:02
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    O vítězi dnešního zápasu je již nejspíš rozhodnuto. ONDŘEJ BERÁNEK skóruje již po páté v dnešním utkání. Po nahrávce od Tamáše pro něj již nebyl problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Tibor Tamáš.

54:00
    Nabízí se obrovská šance pro sešívané. Za podražení je totiž vyloučen Prachař.
    52:39. Patrik ČERVENÝ - 3:5

52:39
    Slavia právě vstřelila branku!
    Naději na domácí střídačku přináší gól PATRIKA ČERVENÉHO. Ten bez větších problémů překonal Frčka. Asistence: Filip Ječný.

52:30
    Viktor Nestrašil nastřeluje z levého kruhu tyčku!
    49:41. Ondřej BERÁNEK - 2:5

49:41
    ONDŘEJ BERÁNEK střílí dnes již svůj čtvrtý gól. Po bezchybné nahrávce od Osmíka prostřelil Sochůrka mezi betony. Asistence: MARTIN OSMÍK.
    47:12. Ondřej SLÁDEK - 2:4

47:12
    Slavia snižuje na rozdíl dvou branek! Při vlastním oslabení skóruje ONDŘEJ SLÁDEK. Asistence: Denis Heldák.

46:20
    Za podražení je vyloučen Tejral (SLA).

46:00
    Janata se pokusil překvapit Sochůrka z poza branky. To se mu však nepodařilo.

39:19
    Slavia si zahraje přesilovou hru.
    37:35. Milan DAVÍDEK - 1:4

37:35
    A je tu další gól pro Vary. MILAN DAVÍDEK dostal kotouč před nehlídaného Sochůrka. Toho bez problému obehrál a Vary se během necelé půl minuty dostávají do vedení 4:1. Asistence: Jakub Dudek.
    37:17. Ondřej BERÁNEK - 1:3

37:17
    ONDŘEJ BERÁNEK dovršuje svůj hattrick. Jako první se dokázal zorientoval před brankářem a posílá Vary do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Osmík.

33:52
    Vodička v obrovské šanci. Střelil však pouze do brankáře!

32:54
    Dominik Hůla (SLA) je vyloučen za držení.

31:00
    Velká šance na straně Karlových Varů. Přihrávku před prázdnou branku dostával Osmík, Tomu se však nepodařilo kotouč trefit a tak zůstává stav nezměněn!
    26:44. Filip JEČNÝ - 1:2

26:44
    FILIPOVI JEČENÉMU se podařilo snížit náskok Karlových Varů na pouhý jeden gól. Asistence: Josef Saňa.

26:14
    Vyloučení na straně hostů.

25:41
    Znovu oslabení pro Slavii. Dvě minuty za hákování si odsedí Josefus (SLA).

22:25
    Za podražení si jde sednou Straka (SLA).
    20:36. Ondřej BERÁNEK - 0:2

20:36
    Ani ne minutu po začátku druhé třetiny skóruje znovu ONDŘEJ BERÁNEK, který si obehrál domácího obránce a následně forhendem dostal kotouč za záda gólmana.

09:54
    Beránek je vyloučen za napadení. Slavia má šanci vyrovnat.
    06:49. Ondřej BERÁNEK - 0:1

06:49
    Do samostatného úniku se dostává ONDŘEJ BERÁNEK. Sochůrka si položil na zem a forhendem zakončoval do prázdné branky. Bez asistence.

03:00
    A další tyčka hostujících!

01:14
    Hauzr obehrál Sochůrka. Dokázal nastřelit pouze tyčku.

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 27. Ječný (Saňa), 48. Sládek (Heldák), 53. Červený (Ječný) – 7. Beránek, 21. Beránek, 38. Beránek (Osmík), 38. Davídek (Dudek), 50. Beránek (Osmík), 60. Beránek (Tamáš)

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubský) – Čupa, Saňa, Hůla, Zderadička, Straka, Valík, Novák, Chvála – Nestrašil, Ječný, Červený, Furch, Tejral, Vyskočil, Kohút, Josefus, Kaše, Mareček, Sládek, Heldák
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Beránek, Osmík, Hauser, Rulík, Vodička, Čejka, Janata, Davídek, Dudek, Beer, Tamáš, Procházka, Svoboda, Prachař, Pajk, Nguyen, Hendrych