Slavia – K. Vary 3:6 (kon.) | Litoměřice – Kobra 2:4 (kon.)
3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 19.08.2015, 12:00Přípravné zápasy juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

V dalším přípravném juniorském zápase se proti sobě postaví HC Slavia Praha a HC Energie Karlovy Vary. Sešívaní si po prvních neúspěšných duelech spravili chuť v Regensburgu, kde tamní juniory porazili jednoznačně o pět branek.

To Karlovarští se po zkušenosti z ruské MHL vrací do české juniorské soutěže. Přípravu zatím zvládají celkem dobře. První tři utkání vyhráli, poté přišly ovšem dva neúspěchy. Středeční soupeři se již delší dobu nepotkali, favorit se tedy určovat nedá, vše je otevřené.

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubsý) – Čupa, Saňa, Hůla, Zderadička, Straka, Valík, Novák, Chvála – Nestrašila, Ječný, Červený, Furch, Tejral, Vyskočil, Kohút, Josefus, Kaše, Mareček, Sládek, Heldák

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Beránek, Osmík, Hauser, Rulík, Vodička, Čejka, Janata, Davídek, Dudek, Beer, Tamáš, Procházka, Svoboda, Prachař, Pajk, Nguyen, Hendrych.

01:14
    Hauzr obehrál Sochůrka. Dokázal nastřelit pouze tyčku.

01:45
    Útok sešívaných zastavuje ofsajd.

02:37
    Josefus od modré střílí do připraveného brankáře.

03:00
    A další tyčka hostujících!

03:47
    Saňa si najížděl před prázdnou branku. Přihrávka od Marečka až k němu ale nedošla.

04:40
    Ječný se dostává do útočného pásma. Trefuje však hostujícího obránce.

05:50
    Zatím se hraje vyrovnané utkání.

06:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Do samostatného úniku se dostává ONDŘEJ BERÁNEK. Sochůrka si položil na zem a forhendem zakončoval do prázdné branky. Bez asistence.

09:20
    Vodička prověřoval Sochůrka od modré. ten je však připraven.

09:54
    Beránek je vyloučen za napadení. Slavia má šanci vyrovnat.

10:00
    Vary vyhazují.

10:15
    Frček raději kryje lehké nahození od modré. Vhazuje se po jeho levici.

11:00
    Slavii se v přesilové hře příliš nedaří.

11:24
    Nyní červenobílé zastavuje ofsajd.

11:54
    Hosté jsou v plén počtu.

12:34
    Mareček střílí na Frčka. Ten na poslední chvíli vyráží ramenem.

13:30
    beránek zkoušel štěstí z mezikruží. Střílí však nad svatyni Slavie.

13:45

14:14
    Tvrdou střelu vyslal na Sochůrka Osmík.

15:00
    vary jsou v této části hry aktivnějším celkem.

16:42
    Hra je nyní přerušena kvůli domácímu hráči, který zůstal ležet na ledě.

17:24
    O kotouč se bojuje v rohu kluziště.

18:40
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.

20:00

V první periodě se ze začátku hrál velice vyrovnaný hokej. postupně se však do šancí více probojovávaly Karlovy Vary, které taky vsítily první branku. po gólu Ondřeje beránka tedy odcházejí do šaten spokojenější hosté.

20:01

20:09
    Odpískána přihrávka rukou.

20:36
    Ani ne minutu po začátku druhé třetiny skóruje znovu ONDŘEJ BERÁNEK, který si obehrál domácího obránce a následně forhendem dostal kotouč za záda gólmana.
    20:36. Ondřej BERÁNEK - 0:2

21:40
    Zakázané uvolnění hostujících.

22:25
    Za podražení si jde sednou Straka (SLA).

23:05
    Hostům se podařilo usadit se v útočném pásmu.

24:58
    Slavia se po uplynutí oslabení usazuje v útočném pásmu.

25:41
    Znovu oslabení pro Slavii. Dvě minuty za hákování si odsedí Josefus (SLA).

26:00
    Pi vlastním oslabení se dostává do útoku Heldák. Jeho střela končí ve výstroji brankáře.

26:14
    Vyloučení na straně hostů.

26:44
    Slavia právě vstřelila branku!
    FILIPOVI JEČENÉMU se podařilo snížit náskok Karlových Varů na pouhý jeden gól. Asistence: Josef Saňa.

31:00
    Velká šance na straně Karlových Varů. Přihrávku před prázdnou branku dostával Osmík, Tomu se však nepodařilo kotouč trefit a tak zůstává stav nezměněn!

32:40
    Po dlouhé době se také Karlovy Vary dostaly do útoku.

32:54
    Dominik Hůla (SLA) je vyloučen za držení.

33:00
    Slavia vyhazuje.

33:52
    Vodička v obrovské šanci. Střelil však pouze do brankáře!

34:30
    Slavia se opět osvobozuje.

34:54

34:57

35:27
    Hendrych pálí z pravého kruhu. Sochůrek je však připraven.

36:05
    Ze skrumáže před Frčkem slávisté nic nevytěžili.

36:45
    Rulík pálí od modré nad.

37:17
    ONDŘEJ BERÁNEK dovršuje svůj hattrick. Jako první se dokázal zorientoval před brankářem a posílá Vary do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Osmík.
    37:17. Ondřej BERÁNEK - 1:3

37:35
    A je tu další gól pro Vary. MILAN DAVÍDEK dostal kotouč před nehlídaného Sochůrka. Toho bez problému obehrál a Vary se během necelé půl minuty dostávají do vedení 4:1. Asistence: Jakub Dudek.
    37:35. Milan DAVÍDEK - 1:4

39:00
    Slavisté jsou i po dvou rychle obdržených brankách velice aktivní.

39:19
    Slavia si zahraje přesilovou hru.

39:56

40:00

Ve druhé třetině se nejdříve podařilo Varům zvýšit svůj náskok na 2:0. Červenobílým se dokázalo snížit stav utkání po gólu Ječného. Varům se ale podařilo během necelé půl minuty zvýšit svůj náskok již o 3 branky. I po této třetině odcházejí do šaten šťastnější Vary.

40:01

40:40
    Během vlastního oslabení se dostal do samostatného úniku Beránek. Kotouč se mu však zamotal mezi nohama a tak zakončuje pouze do betonu brankáře.

41:19

41:55
    Zakázané uvolnění Slavie.

42:25
    Od modré střílí jeden z domácích obránců. Frček je však připraven.

42:45
    Zakázané uvolnění hostů.

43:15
    Sešívaným se nedaří udržet v útočném pásmu.

43:43
    Bude se vhazovat po Sochůrkově levici.

44:48
    I nadále se drží Vary v útočném pásmu.

46:00
    Janata se pokusil překvapit Sochůrka z poza branky. To se mu však nepodařilo.

46:20
    Za podražení je vyloučen Tejral (SLA).

46:54

47:12
    Slavia snižuje na rozdíl dvou branek! Při vlastním oslabení skóruje ONDŘEJ SLÁDEK. Asistence: Denis Heldák.
    47:12. Ondřej SLÁDEK - 2:4

47:35
    Slavia se překvapivě při vlastním oslabení usadila v obraném pásmu Varů.

48:20

49:00
    Slavii gól nabudil a hraje ve vysokém tempu.

49:30
    Oddechový čas pro hostující tým.

49:41
    ONDŘEJ BERÁNEK střílí dnes již svůj čtvrtý gól. Po bezchybné nahrávce od Osmíka prostřelil Sochůrka mezi betony. Asistence: MARTIN OSMÍK.
    49:41. Ondřej BERÁNEK - 2:5

50:45
    Karlovy Vary zastavuje v útoku ofsajd.

51:31
    Marečkovu nebezpečnou střelu chytá brankář do lapačky.

52:15

52:30
    Viktor Nestrašil nastřeluje z levého kruhu tyčku!

52:39
    Naději na domácí střídačku přináší gól PATRIKA ČERVENÉHO. Ten bez větších problémů překonal Frčka. Asistence: Filip Ječný.
    52:39. Patrik ČERVENÝ - 3:5

54:00
    Nabízí se obrovská šance pro sešívané. Za podražení je totiž vyloučen Prachař.

54:35
    Vary se osvobozují.

55:06
    Slavii však přesilová hra vůbec nevychází. Mají problém přejít přes střední pásmo.

56:00

57:47
    Slavia to zkouší bez brankáře.

59:02
    O vítězi dnešního zápasu je již nejspíš rozhodnuto. ONDŘEJ BERÁNEK skóruje již po páté v dnešním utkání. Po nahrávce od Tamáše pro něj již nebyl problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Tibor Tamáš.
    59:02. Ondřej BERÁNEK - 3:6

60:00

Do poslední periody vlétli lépe sešívaní. Těm se podařilo při vlastním oslabení snížit náskok. To se však Varům nelíbilo. Na Sládkův gól okamžitě reagoval Ondřej Beránek. Slavia se snažila před koncem utkání vyrovnat a zkusila hru bez brankáře. Toho však využil Ondřej Beránek, který svým pátým gólem utkání zvýšil na konečných 6:3.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne. (14:15:57)

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 27. Ječný (Saňa), 48. Sládek (Heldák), 53. Červený (Ječný) – 7. Beránek, 21. Beránek, 38. Beránek (Osmík), 38. Davídek (Dudek), 50. Beránek (Osmík), 60. Beránek (Tamáš)

HC Slavia Praha: Sochůrek (Dubský) – Čupa, Saňa, Hůla, Zderadička, Straka, Valík, Novák, Chvála – Nestrašil, Ječný, Červený, Furch, Tejral, Vyskočil, Kohút, Josefus, Kaše, Mareček, Sládek, Heldák