Vltavín – Štěchovice 2:0 (kon.) | Táborsko akademie – Domažlice 1:3 (kon.) | Tachov – Čáslav 4:2 (kon.)
Králův Dvůr – Union 2013 0:0 (5:4 po pen.)
Loko Vltavín
2:0 (1:0)
TJ Štěchovice
Sobota 22.08.2015, 10:15 • Holešovice, Praha - 7 • Česká fotbalová liga • 3. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, já se s Vámi loučím. (12:11:04)

Dnešní utkání je u svého konce. Ve druhém poločase pokračovala přesilovka domácích a ti se museli o výsledek bát až do samého konce. Štěchovice ovšem ve druhém poločase moc šancí neměli, nutno podotknout, že domácímu týmu se dnes nedařilo zakončit své šance. Druhý gól přidal Abena pár vteřin před koncem zápasu.

90+2
    90+2. Martin Bihalong ABENA - 2:0

90+2
    Vltavín právě vstřelil branku!

Tohle byla jasná záležitost pro MARTINA BIHOLONGA ABENU, rozehrávka hostí se zadrhla a poté sám z malého vápna pečetí dnešní výsledek zápasu – 2:0!

90+1
    Abena se pokoušel přihrát na Turáka, tomu vzal zásah Sňozík.

90+1
    Švejda stihl zastavil soupeře.

90
    Ke druhému poločasu se nastavují dvě minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Drobílek (FK TJ Štěchovice).

89
    Rohový kop se hostům nepovedlo zužitkovat.

89
    Láncz vyrobil roh pro hosty, jedna z posledních šancí.

88
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Turák.

88
    Pavlatův pokus doletěl mimo bránu.

87
    Naopak se píská ofsajd, v něm je nachytán jeden z hráčů Štěchovic.

87
    Za nevole hostí byl sražen Hudec, faul na něj se nepíská.

86
    Žlutou kartu dostává Golovko (FK TJ Štěchovice).

85
    Rohový kop Drobílka doletěl k Abenovi a ten odkopl do bezpečí.

85
    Cienciala dvakrát v akci, zkoušel zakončit centr Drobílka a poté vybojoval rohový kop.