Sporting – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Marítimo – Porto 1:1 (kon.)
Sporting Lisabon
1:1 (1:0)
FC Paços Ferreira
Sobota 22.08.2015, 19:30 • Estádio José Alvalade, kapacita 50 095 • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera! U dalších online přenosů se budu těšit na počtenou! (21:53:07)

Dnešní utkání je u konce! Sporting Lisabon nepředvedl úplně přesvědčivý výkon a po remíze 1:1 nakonec oba týmy získávají po bodu!

Hned v první minutě dnešního utkání mohli jít hosté do vedení, ale Roniel ve výborné šanci selhal! Sporting měl celý zápas o trošku více ze hry, ovšem i tak to od nich směrem dopředu nebyla žádná sláva, Aquilani chytrým obloučkem jen těsně minul a Montera vychytal Marafona. V jednačtyřicáté minutě poslal domácí do vedení André Carrillo.

V úvodu druhé půle nebezpečně pálil João Mário jen těsně vedle, na druhé straně zahodil tutovou šanci Andrézinho. V devětasedmdesáté minutě se jasného faulu ve vápně Lisabonských dopustil João Pereira a po rozhodnutí sudího se musel předčasně pakovat do sprch. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Pelé a stanovil tak konečný výsledek dnešního klání.

90+3

90+2
    Domácí drží míč na svých kopačkách a vypadá to, že dnešní utkání skončí dělbou bodů.

90+1
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty!

90
    Fábio Cardoso přidržel Slimaniho a rozhodčí tasí žlutou kartu.

89
    Poslední střídání dnešního mače. Rodrigo Antônio nahradí Roniela.

88
    Mohlo to být 2:1 pro Sporting! Dnes velice aktivní Carrillo hlavou přiklepl balón rozběhnutému Gelsonu Martinsovi, jehož technickou ránu vyrazil Marafona doslova konečky prstů!

87
    Ke střele se odhodlal Jonathan Silva, ale Marafona byl na svém místě a předvedl jistý zákrok.

86
    Carrillova hlavička nadělala Marafonovi větší starosti než asi měla, ovšem brankář hostí společně s Cardosem prekérní situaci nakonec zvládl.

85
    Carrillův dlouhý nákop si na prsa zpracoval Gelson Martins, následně se pokusil přehodit svého strážce, ale nepochodil.

84
    Bryan Ruiz nějakou tu vteřinku motal hlavu Baixinhovi, nakonec se odhodlal k centru, který ale byl opravdu špatný. Míč zpět do hry pošle Marafona.

83
    I přes oslabení jednoho muže drží hráči Sportingu Lisabon míč na svých kopačkách. Zkoušeli se propracovat i do šance, ale Slimani si míč ukopl.

82
    Christian se postavil do cesty Carrillovi, hlavní sudí ho za tento zákrok "odměňuje" žlutým kartónkem.

81
    Sporting se tedy v posledních deseti minutách bdue muset bránit v deseti lidech. Ještě se máme na co těšit!
    80. PELÉ - 1:1

80
    Ferreira právě vstřelila branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil Pelé a s ledovým klidem ho proměnil – 1:1!
    79. Pereirův červený zákrok

79
    João Pereira ve vápně držel Cicera, za což dostává po právu červenou kartu. Navíc mají hosté k dispozici penaltu!