Šaľa – Žilina B 2:1 (kon.) | Prešov – MFK Zvolen 3:0 (kon.) | Nitra – Borčice 2:0 (kon.)
FK Slovan Duslo Šaľa
2:1 (1:0)
MŠK Žilina B
sk Sobota 22.08.2015, 16:30 • FK Slovan Duslo Šaľa • MONACObet liga

4. kolo DOXXbet ligy medzi FK Slovan Duslo Šaľa a MŠK Žilina "B" skončilo víťazstvom domácich v pomere 2:1. Domáci mali viac z hry, či už loptovú prevahu alebo strelecké pokusy. Svoje snaženie zúročili domáci v 44. minúte, keď rozhodca ukázal na biely bod po zahratí rukou jedného z obrancou. Autorom 11m bol Remeň a ten nezaváhal. V druhom polčase sa bola nariadená taktiež 11-stka ale na opačnej strane. Zahrával ju Klec ale Kolmokov vystihol smer a tak stav sa nemenil. Trénerovi Žiliny "B" vyšlo striedanie, keď gól vsietil striedajúci hráč Puček. Napokom 3b ostali doma po krásne zahratom priamom kope Remeň.

Stretnutie sledovalo 323 platiacich divákov a ja Vám ďakujem za pozornosť pri našom online prenose. Dovidenia. (18:48:29)

90+2

90
    V poslednej minúte sa k strele dostal Jánošík ale nepresne mieril.

87
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Gešnábel, prichádza Janco.

87
    V posledných minútach prebiehal medzišestnástkový futbal.

77
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Drbúľ, prichádza Krela.

72
    Šaľa dala gól!
    Gól strelil LUKÁŠ REMEŇ. Domáci zahrávali štandardnú situáciu po faule. K lopte sa postavil Lukáš Remeň a predviedol nádhernú kopaciu techniku, keď loptu umiestnil na milimeter a s pomocou tyčky prekonal brankára Lé Gianga.

Šaľa sa teda ujala vedenia 2:1.

71
    Žltú kartu dostáva Ďuratný (MŠK Žilina B).

71
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Zahranychnyy, prichádza Krčik.

71
    V posledných 5 minútach sa hrá rýchly futbal ale veľa nepresností. Blízko ku gólu mali hostia. K zakončeniu sa dostal striedajúci Puček ale nepresne trafil loptu a tak Kolmokov chytá do náručia.

68
    Rohový kop pre domácich, zahrávať ho bude Mehdi-Karim.

65
    MŠK Žilina B dáva gól! Gól strelil PETER PUČEK. Z jednoduchej akcie Žilina "B" vyprodukovala gól. Po rýchlych prihrávkach sa k zakončeniu v pokutovom území dostal Puček, ktorý umiestnil loptu k tyčke, Brankár Kolmokov bol bezmocný aj keď mu znížil strelecký uhol.

61
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tacháč, prichádza Puček.

61
    Kapitán domácich pekne našiel v pokutovom území Valachoviča, tomu nadskočila lopta v poslednej chvíli a tak ju ideálne neumiestnil. Inak by to bol čistý gól.

57
    Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Cisár, prichádza Medgyes.

55
    Klec (MŠK Žilina B) nepremenil pokutový kop.

55
    Žltú kartu dostáva Cisár (FK Slovan Duslo Šaľa) potom ako zatiahol v pokutovom území poslednú ručnú brzdu .