Waregem – Club Brugge 2:0 (kon.) | Mechelen – Leuven 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Mouscron 3:3 (kon.)
Charleroi – Westerlo 0:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:0 (1:0)
Club Brugge KV
Sobota 22.08.2015, 18:00 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League • 5. kolo

To je dnes ode mne vše. Budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou. Hezký zbytek večera! (20:00:19)

Domácí celek nakonec zaslouženě vítězí po dvou vsítěných brankách, které má na svědomí Verboom a Leye. Bruggy nedokázaly odpovědět na první inkasovanou branku, ve druhém poločase se jejich nasazení navíc ještě uklidnilo a Verboomův gól na 2:0 byl pro ně pomyslným hřebíčkem do rakve. Waregem zlepšil ve druhém poločase svůj herní projev, a ikdyž se soustředil převážně na pečlivou obranu, hráči v červeném se také hojně vydávali do brejků.

90+4

90+3
    Ani Oulareho hlavička do brány nezamířila.

90+2
    Následný rohový kop přerušuje rozhodčí pro postavení v ofsajdu.

90+1
    Bruggy ani tentokrát nedokázaly využít přímého kopu, Bossut vyrazil míč na roh.

90
    Hlavní sudí bude nastavovat 4 minuty.

89
    Hostům se nedaří dostat se do šance, pomalu se vytahuje z brány i brankář Bruzzese.

88
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Baudry, přichází Mendy.

87
    Nakonec jdou ale Waregemští do brejku, celou akci zakončil Baudry hodně nepřesně.

86
    Storm se snaží vytvořit nějakou kloudnou akci.

85
    A i nadále se Waregemští drží daleko od své brány.

83
    Bruggám se nedaří na další inkasovanou branku odpovědět, domácí je ihned obrali o míč.
    82. VERBOOM - 2:0

82
    Waregem právě vstřelil branku!
    O výsledku dnešního zápasu začíná být zřejmě rozhodnuto. Buyl se výborně ocitl v pokutovém území, odkud napálil levou tyč, míč se však odrazil přímo BRYANU VERBOOMOVI, který zachoval klidnou hlavu, zasekl si míč a poté nekompromisně zvýšil na 2:0!

80
    Také na druhé straně končí akce neúspěchem.

79
    Pokus o navýšení skóre se domácím příliš nepovedl, prakticky se nedostali ani k zakončení.

78
    Hra se teď přelívá převážně na polovině hřiště, Waregem zatím hravě drží vedení.