Luleå – Rauma 4:3 (2:1 po s.n.) | Eisbären – Zürich 3:6 (kon.) | Kuopio – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
JYP – Sheffield 3:0 (kon.) | Zug – Tappara 0:7 (kon.) | Pardubice – Davos 2:3 (kon.)
HV71 – Salzburg 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Linz 6:3 (kon.) | Vienna Capitals – Kärpät 0:2 (kon.)
Ingolstadt – Braehead 5:2 (kon.) | Ženeva – Sparta 4:3 (po pr.)
EV Zug
0:7 (0:3, 0:2, 0:2)
Tappara Tampere
Sobota 22.08.2015, 17:00 • Bossard Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina 2

48:25
    Šance na vstřelení gólu pro EV Zug. Jani Lajunen je vyloučen a hosté se budou muset bránit ve čtyřech mužích před vlastním gólmanem.

43:37
    Domácí Marchon dostává dvě minuty za sekání a oslabuje svůj celek.

38:46
    Domácí hokejista Josh Holden oslabí svůj celekm, protože podrazil soupeře a rozhodčí jej posílá na trestnou lavici. Početní výhoda pro Tampere.

34:45
    Úvodní přesilovka tohoto zápasu pro EV Zug. Dvě minuty míří pykat za katr hostující hokejista Patrik Laine za podražení.

09:26
    Zároveň diváci v hledišti sledují první vyloučení dnešního utkání. Na trestnou lavici musí jít dvě minuty odpykat domácí hokejista Livio Stadler, přesilovku si zahraje Tappara.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 2. Kankaampera (Savinainen), 7. Lajunen (Haapala.), 10. Jarvinen (Haapala, Lajunen), 33. Honkanen (Aalto), 37. Makinen (Kuusela), 42. Dixon (Kuusela), 44. Haapala

EV Zug: Stephan (Bader) – Ramholt, Grossmann, Alatalo, Sondell, Morant, Erni, Blaser, Stadler – Buergler, Immonen, Bouchard – Lammer, Holden, Suri – Zangger, Peter, Schnyder – Thibaudeau, Diem, Marchon.
    Tappara Tampere: Karhunen (Noronen) – Aalto, Saravo, Plastino, Kankaampera, Elorinne, Bonsaksen, Makinen, Rouhiainen – Kuusela, Dixon, Savinainen – Haapala Lajunen, Jarvinen – Laine, Ilomaki, Peltola – Heikkila, Honkanen, Kaksonen.

Rozhodčí: Brüggemann (GER), Wehrli – Kovacs, Bürgi (oba SUI)

Diváci: 3 727