Luleå – Rauma 4:3 (2:1 po s.n.) | Eisbären – Zürich 3:6 (kon.) | Kuopio – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
JYP – Sheffield 3:0 (kon.) | Zug – Tappara 0:7 (kon.) | Pardubice – Davos 2:3 (kon.)
HV71 – Salzburg 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Linz 6:3 (kon.) | Vienna Capitals – Kärpät 0:2 (kon.)
Ingolstadt – Braehead 5:2 (kon.) | Ženeva – Sparta 4:3 (po pr.)
spusu Vienna Capitals
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Kärpät Oulu
Sobota 22.08.2015, 19:30 • Albert Schultz Eishalle • Hokejová Liga mistrů • Skupina 10

To je ode mne pro dnešek vše. Někdy napočtenou. (21:47:26)

Československá stopa v utkání:
    Ivan Huml (OUL) 0+1, 1 střela

Ve třetí třetině jsme se nedočkali žádného gólu. Sice bylo vidět, že jsou domácí akčnější a u puku častěji, ale nestačilo to k tomu, aby vyhrály. Bohužel body doma nezůstávají. Dnešním vítězem je Oulun Kӓrpӓt.

59:37
    Domácí tým si bere oddechový čas.

59:21
    Juntilla (OUL) vyloučen na dvě minuty za krosček.

58:49
    Krásná střela Maxy skončila v lapačce Aittokalliho.

58:00
    Pěkná střela od Milama v přečíslení, avšak mimo. Poslední dvě minuty hry.

55:32
    Huml (OUL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

54:10
    Dzieduszycki (VIE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

54:08
    Hosté se už do větších šancí nepouštějí. Teď už jim jde jen o tom, to do konce zápasu ubránit.

50:30
    Bauerova tvrdá rána zasáhla Aittokaliiho. Domácí stále více útočí, zatím ale bez gólu.

48:10
    Iberer ztratil puk, kterého se ujal Pyorala a sám jel na Lawsona, ten ale zvítězil a puk nepustil.

47:55
    Hosté stále chytře brání svoji třetinu. Pro domácí je velice těžké tam najít skulinu.

47:15
    Domácí jdou na to přes forčekink.

46:59
    Je vidět, že Vienna načerpala síly a u puku je častěji než v posledních dvou třetinách.