Luleå – Rauma 4:3 (2:1 po s.n.) | Eisbären – Zürich 3:6 (kon.) | Kuopio – Třinec 4:3 (2:1 po s.n.)
JYP – Sheffield 3:0 (kon.) | Zug – Tappara 0:7 (kon.) | Pardubice – Davos 2:3 (kon.)
HV71 – Salzburg 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Linz 6:3 (kon.) | Vienna Capitals – Kärpät 0:2 (kon.)
Ingolstadt – Braehead 5:2 (kon.) | Ženeva – Sparta 4:3 (po pr.)
Genève-Servette HC
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 22.08.2015, 19:45 • Patinoire des Vernets • Hokejová Liga mistrů • Skupina 13

Sparta tak nakonec neurvala na ledě Ženevy více než jeden bod, do Prahy však z tohoto tripu odjíždí se čtyřmi body, což je před domácími odvetami slušná pozice. Pražané přivítají doma nejprve 28. srpna Storhamar, odveta se Servette Ženeva je na programu 5. září. (22:25:00)

Johan FRANSSON - 4:3

62:35
    Servette právě vstřelil branku!
    Švýcaři naprosto vyšachovali sparťanskou obranu a po přihrávce napříč pásmem už neměl problém do odkryté branky zakončit právě JOHAN FRANSSON. Asistence: Matthew Lombardi.

62:05
    Dělovka Franssona od modré a spoustu práce pro Pöpperleho na brankovišti. Prozatím však branku uhájil!

61:31
    A domácí si logicky berou time out.

61:31
    Velká komplikace pro Spartu, kterou v prodloužení oslabuje Buchtele, který inkasuje dvě minuty za držení.

60:01

Oba týmy si tedy rozdělí po bodu a o extra bodu navíc rozhodne prodloužení či případné nájezdy.

60:00

59:27
    V závěru se hra přelévá ze strany na stranu, nejprve mohl po chybě sparťanské obrany pálit Bezina, pak stíhal nahozený puk Netík, ale Antonietti jej od puku odstavil...

57:55
    Wick zkoušel překvapit Pöpperleho z úhlu, ale ani on se nachytat nenechal.

56:47
    Réway dostal dobrou přihrávku do jízdy a z pravého kruhu mířil do protilehlého horního rohu, jenže Mayer se nachytat nenechal.

55:10
    Nebezpečná teč před Pöpperlem vystrašila hosty, puk zamíři na druhou stranu a gólman Sparty se přesouval marně. Naštěstí však minul těsně levou tyčku branky!
    Matthew LOMBARDI - 3:3

53:34
    MATTHEW LOMBARDI kazí blížící se sparťanské oslavy, když si najel do útočného pásma a střelou přes hráče překvapil Pöpperleho, kterému puk proklouzl do branky mezi rukou a betonem. Bez asistence.

52:33
    Domácí trochu zvýšili důraz a snaží se silou udržet v útočném pásmu...

51:38
    Pöpperle teď raději přikryl puk před dojíždějícími hráči soupeře.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 31. Loeffel, 39. Bezina, 54. Lombardi, 63. Fransson (Lombardi) – 16. Netík (Kumstát), 36. Buchtele (Réway), 44. Polášek (Réway)

Genève-Servette HC: Mayer (Descloux) – Bezina (C), Loeffel, Fransson, Antonietti, Chuard, Mercier, Douay – Rod, Pyatt, Riat – Pedretti, Lombardi (A), D'Agostini (CTS) – Jacquemet, Romy (A), Rubin – Gerber, Kast, Wick. Trenér: Chris McSorley.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Polášek, Švrček, Barinka (A), Čajkovský, Mikuš, Eminger, Hrbas, Procházka – Buchtele, Hlinka (C), Réway – Kumstát, Pech, Netík (A, CTS) – Sabolič, Cingel, Forman – Kudrna, Dragoun, Dvořáček. Trenér: Josef Jandač.

Rozhodčí: Smetana (AUT), Stricker (SUI) – Fluri (SUI), Tscherrig (SUI)