Lyon – Rennes 1:2 (kon.) | Toulouse – Monaco 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 1:0 (kon.)
GFC Ajaccio – Angers 0:2 (kon.) | Nice – Caen 2:1 (kon.) | Bastia – Guingamp 3:0 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (1:0)
AS Monaco
Sobota 22.08.2015, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:01:51)

Statistiky

Držení míče: 43 % : 57 %
    Střely celkem: 11:11
    Střely na branku: 4:3
    Rohy: 4:5
    Fauly: 13:20

Zápas je u konce a došlo k dělbě bodů. Monaco po přestávce přidalo na tempu a výsledkem byl vyrovnávací gól v podání střídajícího Lemara. Branek mohlo být ve druhém poločasu i více, jenže zakončení na obou stranách skřípalo a když neskončilo mimo branku, blýskli se oba gólmani. Toulouse má tak po dnešní remíze čtyři body, Monaco pět.

90+3

90+3
    Centr byl krátký, obrana Monaka jej hravě odvrátila.

90+3
    Možná poslední akce utkání, přímý kop domácího týmu.

90+1
    V první nastavené minutě podklouzl hostující Toulalan a pustil tak do zakončení Braithwaiteho. Ten to měl ale trochu z úhlu a napálil tak boční síť.

90
    Budou se přidávat tři minuty.

89
    Po přihrávce Laciny Traorého šel kupředu Carrillo, narazil však ještě před pokutovým územím a o míč přišel.

87
    Do rychlého kontru se ale vydal domácí Akpa Akpro, jenže u rohového praporku byl faulován Bernardem Silvou. Viník dostal žlutou kartu.

85
    Posledních pět minut zápasu. Monaco drží míč na svých kopačkách, hráči Toulouse jsou staženi před svým vápnem.

83
    Monaco začíná finišovat, velice touží po vítězné brance.

81
    Poslední střídání i na straně Monaka, dohrál Nabil Dirar, závěr zápasu si zahraje Lacina Traoré.