Lyon – Rennes 1:2 (kon.) | Toulouse – Monaco 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 1:0 (kon.)
GFC Ajaccio – Angers 0:2 (kon.) | Nice – Caen 2:1 (kon.) | Bastia – Guingamp 3:0 (kon.)
OGC Nice
2:1 (0:0)
SM Caen
Sobota 22.08.2015, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Máme u konce zápas, ve kterém byl šťastnějším týmem domácí celek, který za výhru 2:1 bere všechny bodíky do tabulky. Branky padaly až ve druhé půli, nejprve v 66. minutě otevřel skore Ben Arfa, ale ihned po rozehrávce vyrovnal Delort, že všechny body zůstanou v Nice rozhodl svou brankou v 77. minutě Pléa. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (21:52:55)

90+4

90+4
    Domácí obrana odkopla míč daleko do bezpečí.

90+3
    Hosté budou zahrávat rohový kop!

90+2
    Caen se dostává do posledního náporu, domácí val zatím odolává.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Při souboji Bazile vyškubl kopačku z nohy Germaina.
    90. Da Silva se po dalekém centru Vercoutra opřel do míče a jen těsně minul pravou tyč domácí branky!

90
    Da Silva se po přihrávce Vercoutrea opřel do míče, ale branku bohužel minul jen o pár centimetrů.

89
    Seri zezadu loktem trefil Delaplaceho.

88
    Hassen dostává kázání od hlavního arbitra za zdržování výkopu.

87
    Do vápna nasměroval míč z levé strany Adéoti, ale Da Fonseca se poslal míč co nejdál od své branky.

86
    Tak ne. Po napití kouzelné vody z týmové lahve již domácí brankář pokračuje ve hře.
    85. Hassen se po akrobatickém výskoku ve vzduchu v souboji s Louisem o míč ocitl na trávníku.