Česko U18 – Česko U19 | 2:4 (kon.) |
Barys – Ufa | 5:3 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Jokerit – N.Novgorod | 5:1 (kon.) |
Jaroslavl – Toljatti | 2:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Spartak Moskva | 5:2 (kon.) | | | Riga – Čerepovec | 2:3 (po pr.) |
Petrohrad – Minsk | 2:1 (kon.) | | | Soči – Kazaň | 0:1 (kon.) |
Tappara – Djurgården | 2:3 (po pr.) | | | Kärpät – Krefeld | 4:1 (kon.) | | | Rauma – Fribourg | 4:2 (kon.) |
Litvínov – Grenoble | 6:4 (kon.) | | | Skellefteå – Nitra | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Salzburg – SønderjyskE | 7:2 (kon.) |
Linz – TPS | 2:3 (po pr.) | | | Mannheim – Něman Grodno | 2:1 (kon.) | | | Zürich – Gap | 6:1 (kon.) |
Växjö – Ingolstadt | 4:2 (kon.) |
K. Vary – Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 0:0 (zruš.) | | | Zlín – Zvolen | 1:3 (kon.) |
Havířov – Cracovia | 2:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Šumperk – Přerov | 2:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 1:5 (kon.) | | | Vsetín – Poruba 2011 | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Technika Brno – SHK Hodonín | 3:0 (kon.) | | | Nový Jičín – Kopřivnice | 4:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Opava | 0:0 (zruš.) |
Kolín – Tábor | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Senica – Trnava | 5:6 (kon.) | | | Trutnov – Nymburk | 6:1 (kon.) |
Klášterec nO – Děčín | 10:5 (kon.) | | | Písek – Havlíčkův Brod | 8:1 (kon.) | | | Prostějov – Skalica | 3:0 (kon.) |
Pelhřimov – Humpolec | 7:3 (kon.) |
Třebíč – Jihlava | 6:1 (kon.) | | | Kladno – Motor ČB | 2:5 (kon.) |
Třinec – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Mountfield HK – Olomouc | 4:2 (kon.) |
po s.n. (3:2)
Skellefteå AIK
3:2
(2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
HK Nitra
Aleš Pur
Branky a nahrávky:
2. Pesonen (Calof, A. Lindholm), 16. Ericsson (Zackrisson, Pesonen), rozh. náj. Broadhurst – 2. König (Macík, Bene), 4. Slovák (Stloukal, König)
Rozhodčí: Jussi Leppänen (FIN), Linus Öhlund (SWE) – Johannes Käck, Emil Yletyinen (oba SWE)
Diváci: 3 146
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Pesonen (SKE)
0:1 Stümpel (NIT)
2. série:
0:1 Heed (SKE)
0:1 Kutálek (NIT)
3. série:
0:1 Holmström (SKE)
0:2 Stloukal (NIT)
4. série:
1:2 Forssell (SKE)
1:2 Slovák (NIT)
5. série:
2:2 Ericsson (SKE)
2:2 Saliji (NIT)
6. série:
2:2 Kutálek (NIT)
2:2 Forssell (SKE)
7. série:
2:2 L. Novák (NIT)
2:2 Pesonen (SKE)
8. série:
2:2 Stümpel (NIT)
2:2 Ericsson (SKE)
9. série:
2:2 Stloukal (NIT)
2:2 Forssell (SKE)
10. série:
2:2 König (NIT)
2:2 Holmström (SKE)
11. série:
2:2 Milam (NIT)
2:2 Zackrisson (SKE)
12. série:
2:2 Buček (NIT)
3:2 Broadhurst (SKE)
Skellefteå AIK:
Hanses (Svensson) – Heed, Burström, M. Pettersson, Lindgren, A. Lundberg, A. Lindholm, Andersson – P. M.Lundberg, Lindholm, Ericsson – Calof, Zackrisson, Pesonen – Broadhurst, Holmström, A. Pettersson – Edström, Forssell, Petterström.
Náhradníci:
Trenér:
HK Nitra: Valent (Trenčan) – König, Ordzovenský, Milam, Mezei, Milo, M. Novák, Devečka, Gioth – Slovák, Stümpel, L. Novák – Saliji, Stloukal, Slovák – Buček, Piačka, Pupák – Macík, Bene, Bajtek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Nitra: Valent (Trenčan) – König, Ordzovenský, Milam, Mezei, Milo, M. Novák, Devečka, Gioth – Slovák, Stümpel, L. Novák – Saliji, Stloukal, Slovák – Buček, Piačka, Pupák – Macík, Bene, Bajtek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jussi Leppänen (FIN), Linus Öhlund (SWE) – Johannes Käck, Emil Yletyinen (oba SWE)
Diváci: 3 146
Rozhodující nájezd proměnil TERRY BROADHURST