Chrudim – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Tachov – Sokolov | 2:2 (5:3 po pen.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 1:1 (3:1 po pen.) |
Dobrovice – Varnsdorf | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Olympia Radotín – Bohemians 1905 | 1:2 (kon.) |
Karlovy Vary – Táborsko | 2:6 (kon.) | | | Velké Karlovice – Zlín | 1:6 (kon.) | | | Mohelnice – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) |
Slavičín – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Karviná | 2:2 (3:5 po pen.) |
Newcastle – Arsenal | 0:1 (kon.) | | | Chelsea – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Leicester | 1:1 (kon.) |
Aston Villa – Sunderland | 2:2 (kon.) | | | Manchester City – Watford | 2:0 (kon.) | | | Stoke – West Brom | 0:1 (kon.) |
Liverpool – West Ham | 0:3 (kon.) | | | Tottenham – Everton | 0:0 (kon.) |
Real Sociedad – Gijón | 0:0 (kon.) | | | Barcelona – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Rayo Vallecano | 3:0 (kon.) |
Real Madrid – Real Betis | 5:0 (kon.) |
Stuttgart – Frankfurt | 1:4 (kon.) | | | Augsburg – Ingolstadt | 0:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hamburg | 2:1 (kon.) |
Mohuč – Hannover | 3:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hoffenheim | 0:0 (kon.) | | | Bayern – Leverkusen | 3:0 (kon.) |
Bologna – Sassuolo | 0:1 (kon.) | | | AC Milán – Empoli | 2:1 (kon.) |
Caen – Lyon | 0:4 (kon.) | | | Angers – Nice | 1:1 (kon.) | | | Troyes – Montpellier | 0:0 (kon.) |
Lille – GFC Ajaccio | 1:0 (kon.) | | | Remeš – Lorient | 4:1 (kon.) | | | Rennes – Toulouse | 3:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Podbrezová | 5:1 (kon.) | | | Myjava – Zlaté Moravce | 0:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Skalica | 4:1 (kon.) |
Senica – Trenčín | 1:4 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 2:2 (kon.) |
Hulín – Kroměříž | 2:2 (kon.) |
Teplice – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Jihlava – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 5:1 (kon.) |
Opava – Bohemians 1905 | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Jablonec | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Brno – Karviná | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Žilina B – Nitra | 1:1 (kon.) | | | Bardejov – Prešov | 1:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – L. Mikuláš | 0:0 (kon.) |
Utrecht – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Heerenveen – Zwolle | 1:1 (kon.) | | | Excelsior – Graafschap | 3:0 (kon.) |
Heracles – Twente | 2:0 (kon.) |
Leuven – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Oostende – Waregem | 0:2 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Gent – Mechelen | 2:2 (kon.) |
Setúbal – Rio Ave | 2:2 (kon.) | | | Porto – Estoril | 2:0 (kon.) | | | Benfica – Moreirense | 3:2 (kon.) |
Admira – Austria | 0:1 (kon.) | | | Rapid – Mattersburg | 2:4 (kon.) | | | Grödig – Ried | 4:1 (kon.) |
Dynamo – Ufa | 2:0 (kon.) | | | Zenit – Samara | 1:3 (kon.) | | | Spartak – Machačkala | 1:2 (kon.) |
Piast Gliwice – Górnik Ł. | 3:0 (kon.) | | | Zagłębie – Chorzów | 3:1 (kon.) | | | Korona – Pogoň | 1:1 (kon.) |
konec
SK Rapid Vídeň
2:4
(0:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
85
|
Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Perlak, přichází Sprangler.
|
|
75
|
Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Pink, přichází Templ.
|
|
73
|
Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Röcher, přichází Grgic.
|
|
68
|
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Kainz, přichází Prosenik.
|
|
67
|
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Schwab, přichází Hofmann.
|
|
7
|
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Schaub, přichází Knoflach.
|
Branky:
50. Auer, 81. Hofmann – 40. Perlak, 60. Röcher, 63. Pink, 78. Maher
Rozhodčí: Drachta – Schüttengruber, Stangl
Diváci: 14300
Karty: 5. Strebinger (RVI)
Neproměněná penalta:
SK Rapid Vídeň:
Strebinger – Pavelic, Auer, Sonnleitner(C), Dibon – Schwab (67. Hofmann), Petsos, – Schobesberger, Schaub (5. Knoflach), Kainz (67. Prosenik) – Alar
Náhradníci: Knoflach – Schimpelsberger, Hofmann, Grahovac, Huspek, Nutz, Prosenik
Trenér:
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kunster – Höller, Malic, Mahrer, Farkas – Prietl, Jano – Röcher ( 73. Grgic), Perlak (85. Sprangler), Onisiwo – Pink(75. Templ)
Náhradníci: Borenitsch – Erhardt, Sprangler, Grgic, Rath, Ertlthaler, Templ
Trenér:
Náhradníci: Knoflach – Schimpelsberger, Hofmann, Grahovac, Huspek, Nutz, Prosenik
Trenér:
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kunster – Höller, Malic, Mahrer, Farkas – Prietl, Jano – Röcher ( 73. Grgic), Perlak (85. Sprangler), Onisiwo – Pink(75. Templ)
Náhradníci: Borenitsch – Erhardt, Sprangler, Grgic, Rath, Ertlthaler, Templ
Trenér:
Rozhodčí: Drachta – Schüttengruber, Stangl
Diváci: 14300
Kryštof Severa
@KrystofSevera